reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świat w grudniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2022-11-12 11:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Nature W grudniu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom taki program jak „Weterynarz z Yorkshire” (sezon 11.), w ramach pasma „Małpi dzień” takie produkcje jak „Królestwo makaków niedźwiedzich”, „Małpie królestwo w Chinach”, „Świat przyrody: witamy wśród małp” i „Pawiany: dzika rodzinka”, a w ramach pasma „Ten wspaniały świat” takie programy jak „Nasza tajemnicza planeta”, „Wielka Afryka” i „Dzika Szkocja: cztery pory roku”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Ten wspaniały świat”:
emisja: codziennie (od 1 grudnia br.)
W okresie świątecznym kanał Polsat Viasat Nature chce uczcić związek ludzkości ze światem przyrody. Podziwiamy piękno i różnorodność Ziemi oraz jej siłę do odradzania się i odnawiania swoich zasobów. Jak zapowiada nadawca, programy takie jak „Nasza tajemnicza planeta” (więcej tutaj), „Wielka Afryka” (więcej tutaj) czy „Dzika Szkocja: cztery pory roku” (więcej tutaj) pomogą widzom spojrzeć na świat oczami przyrody. - Odkryjemy, że żyjemy we wspaniałym świecie, umożliwiającym wszystkim stworzeniom nieustanny rozwój - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Weterynarz z Yorkshire” 11 („The Yorkshire Vet” 11)
emisja: w niedziele o 18:00

Dramaty i żarty, śmiech i łzy: wracamy do dwóch pełnych życia klinik weterynaryjnych. Peter Wright - który był uczniem Jamesa Herriota - dziś prowadzi przychodnię swojego mentora w Thirsk. Jego były partner, Julian Norton, pracuje w pobliskim Boroughbridge. Peter Wright i Julian Norton, z pomocą swoich współpracowników, zajmują się - co rzadkie w dzisiejszych czasach - zarówno zwierzakami domowymi, jak zwierzętami gospodarskimi i dzikimi. Ale w ich pracy ważni są także ludzie: przez całą serię przewija się plejada barwnych postaci, od dzieci i miłych starszych pań, po konkretnych, małomównych i prostolinijnych farmerów. Razem z lekarzami widzowie odwiedzą najbardziej odległe farmy położone w pięknych krajobrazach Yorkshire. Niezależnie od pogody weterynarze kontynuują tradycję Jamesa Herriota: leczą wszystkie stworzenia duże i małe (więcej tutaj).

„Małpi dzień”:
emisja: we wtorek, 20 grudnia br. o 20:00
Z okazji tegorocznego Dnia Małp kanał Polsat Viasat Nature zaprezentuje zestaw filmów dokumentalnych pokazujących wybrane spośród wszystkich naczelnych. Widzowie śledzić będą losy grupy 60 makaków niedźwiedzich na odległym szczycie górskim w południowej Tajlandii („Królestwo makaków niedźwiedzich”) (więcej tutaj), w rezerwacie przyrody Chongzuo w Chinach kołysać się na gałęziach razem z jednym z najbardziej zagrożonych gatunków naczelnych na świecie, lutungiem jasnogłowym („Małpie królestwo w Chinach”) (więcej tutaj), i odkrywać na nowo gibbońca reliktowego - gatunek, który przez 50 lat uważany był za wymarły („Świat przyrody: witamy wśród małp” i „Pawiany: dzika rodzinka”) (więcej tutaj i tutaj).
 
Kadr z programu „Wielka Afryka”, foto: Off The Fence
Kadr z programu „Wielka Afryka”, foto: Off The Fence
Kadr z programu „Dzika Szkocja: cztery pory roku”, foto: Viasat World
Kadr z programu „Dzika Szkocja: cztery pory roku”, foto: Viasat World
Peter Wright w programie „Weterynarz z Yorkshire”, foto: Viasat World
Peter Wright w programie „Weterynarz z Yorkshire”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...