reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa inwestycja Dogan Media w Rumunii

dodano: 2022-11-14 17:43 | aktualizacja: 2022-11-14 20:50
autor: RO | źródło: Dogan Media

Dyrektor generalny Kanal D Romania, Ugur Yesil Dogan Media International kontynuuje swoją ewolucję dzięki nowym inwestycjom w branży medialnej w Rumunii. Turecka spółka uzyskała licencję Krajowej Rady Audiowizualnej (CNA) na przejęcie kanału Bucureşti TV. Regulator na tym samym spotkaniu przyznał też dla Radia Impuls licencję na nadawanie w kolejnych miastach w Rumunii.

Bucuresti TV
Bucuresti TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bucureşti TV jest ogólnodostępną stacją telewizyjną, nadającą w jakości HD i wpisaną na obowiązkową listę must-carry dla operatorów kablowych w Rumunii. Wkrótce stacja zostanie przemianowana na Kanal D2.
 

Kanal D2 i nowe licencje Radia Impuls stanowią strategiczny krok w misji Dogan Media International, jaką jest dodawanie wartości na rynku medialnym w Rumunii. Z czasem udowodniliśmy, że jesteśmy innowacyjni, stworzyliśmy prawdziwe trendy w formatach telewizyjnych i nie tylko, a w przyszłości chcemy zrobić wiele niezwykłych rzeczy.

Wprowadzimy nowy powiew na rynku mediów w Rumunii, a jednocześnie będziemy oferować produkty wysokiej jakości poprzez 3 segmenty Dogan Media International - telewizja, radio, usługi cyfrowe

- powiedział dyrektor generalny i wykonawczy, członek zarządu Kanal D i Radia Impuls, Ugur Yesil.


Dogan Media International jest jedną z wiodących grup medialnych w Rumunii, zapewniających społeczeństwu dostęp do informacji i rozrywki za pośrednictwem złożonego pakietu medialnego z atrakcyjnymi treściami na wielu ekranach, zgodnie ze standardami najnowszej generacji. Ta działalność wniosła powiew świeżości na rynku mediów w Rumunii i wyróżniła Kanal D na tle konkurencji.

Kanal D po 15 latach nadawania znajduje się w pierwszej trójce ogólnodostępnych stacji telewizyjnych w Rumunii, wyznacza trendy w zakresie formatów telewizyjnych i jest symbolem profesjonalizmu i innowacyjności.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...