reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w Televio

dodano: 2022-11-15 10:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio/satkurier.pl

Extasy TV 4K channel Antik 360px.jpg Platforma telewizji internetowej Televio dodała do swojej oferty dwa nowe kanały: UA TV i Extasy HD, a także udostępniła wszystkim subskrybentom Televio dwie stacje z pakietu Premium: FOX i FOX Comedy, które będą dostępne w promocji do końca listopada br.

kobieta erotyka namiętność


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe kanały - UA TV i Extasy HD

Ze względu na trudną sytuację na Ukrainie, Televio postanowiło wprowadzić do swojej oferty kolejny kanał w języku ukraińskim (platforma udostępnia już stację Ukraina 24). Tym razem chodzi o UA TV, czyli pierwszy program ukraińskiej telewizji publicznej. Nowy kanał ma ułatwić dostęp do aktualnych wydarzeń z Ukrainy obywatelom tego kraju przebywającym tymczasowo w Polsce. Stacja jest już dostępna we wszystkich pakietach podstawowych.

Zaktualizowany został również pakiet Relax, do którego dodano nowy kanał Extasy HD. Opcja dodatkowa w cenie 19,90 zł miesięcznie obejmuje już: Erox HD, Eroxxx HD, Leo TV, Brazzers TV, Relity Kings TV, Extasy HD, Extasy HD, Extasy 4K, True Amateurs.

Dwa kanały z pakietu Premium za darmo

Poza nowymi kanałami, Televio przygotowało również inną niespodziankę dla subskrybentów usługi. W listopadzie użytkownicy uzyskają dostęp do dwóch kanałów Premium za darmo. Widzowie będą mogli cieszyć się ofertą stacji FOX i FOX Comedy. Oba kanały będą dostępne przez cały miesiąc we wszystkich pakietach podstawowych.

FOX to kanał o tematyce rozrywkowej oferujący głośne produkcje amerykańskie, w tym znane filmy i popularne seriale, jak „The Walking Dead” i „Lucyfer”. FOX Comedy to kanał pełen dobrego humoru, prezentujący szeroką ofertę kultowych sitcomów, jak „Diabli nadali” i nagradzanych seriali animowanych dla dorosłych w tym „Simpsonowie” i „Family Guy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...