reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w Televio

dodano: 2022-11-15 10:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio/satkurier.pl

Extasy TV 4K channel Antik 360px.jpg Platforma telewizji internetowej Televio dodała do swojej oferty dwa nowe kanały: UA TV i Extasy HD, a także udostępniła wszystkim subskrybentom Televio dwie stacje z pakietu Premium: FOX i FOX Comedy, które będą dostępne w promocji do końca listopada br.

kobieta erotyka namiętność


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe kanały - UA TV i Extasy HD

Ze względu na trudną sytuację na Ukrainie, Televio postanowiło wprowadzić do swojej oferty kolejny kanał w języku ukraińskim (platforma udostępnia już stację Ukraina 24). Tym razem chodzi o UA TV, czyli pierwszy program ukraińskiej telewizji publicznej. Nowy kanał ma ułatwić dostęp do aktualnych wydarzeń z Ukrainy obywatelom tego kraju przebywającym tymczasowo w Polsce. Stacja jest już dostępna we wszystkich pakietach podstawowych.

Zaktualizowany został również pakiet Relax, do którego dodano nowy kanał Extasy HD. Opcja dodatkowa w cenie 19,90 zł miesięcznie obejmuje już: Erox HD, Eroxxx HD, Leo TV, Brazzers TV, Relity Kings TV, Extasy HD, Extasy HD, Extasy 4K, True Amateurs.

Dwa kanały z pakietu Premium za darmo

Poza nowymi kanałami, Televio przygotowało również inną niespodziankę dla subskrybentów usługi. W listopadzie użytkownicy uzyskają dostęp do dwóch kanałów Premium za darmo. Widzowie będą mogli cieszyć się ofertą stacji FOX i FOX Comedy. Oba kanały będą dostępne przez cały miesiąc we wszystkich pakietach podstawowych.

FOX to kanał o tematyce rozrywkowej oferujący głośne produkcje amerykańskie, w tym znane filmy i popularne seriale, jak „The Walking Dead” i „Lucyfer”. FOX Comedy to kanał pełen dobrego humoru, prezentujący szeroką ofertę kultowych sitcomów, jak „Diabli nadali” i nagradzanych seriali animowanych dla dorosłych w tym „Simpsonowie” i „Family Guy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...