reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-29 - 2022-11-30

Sport w polskiej TV 18.11.2022

dodano: 2022-11-17 12:25 | aktualizacja: 2022-11-18 13:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

18:00 Padel: World Padel Tour, Buenos Aires:
Ćwierćfinał #1
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański

20:00 Padel: World Padel Tour, Buenos Aires:
Ćwierćfinał #2
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański

21:30 Padel: World Padel Tour, Buenos Aires:
Ćwierćfinał #3
Komentarz: Marek Furjan, Marcin Maszczyk

23:30 Padel: World Padel Tour, Buenos Aires:
Ćwierćfinał #4
Komentarz: Marek Furjan, Marcin Maszczyk
 
CANAL+ Sport 3

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
2. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 7

17:50 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Dania - Czarnogóra
Komentarz: Iwona Niedźwiedź, Krzysztof Bandych

20:20 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia - Francja
Komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek

22:15 Snooker: UK Championship:
Dzień 7
 
Eurosport 2

19:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 7

 
Fightklub

02:00 (pt/so) Sporty walki: ONE on Prime Video 4:
Kaimrian Abbasov - Christian Lee

 
Golf Channel

09:00 Golf: DP World Tour, Dubaj:
2. runda

18:00 Golf: PGA Tour, St. Simons Island:
2. runda
   
Metro

17:50 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Dania - Czarnogóra
Komentarz: Iwona Niedźwiedź, Krzysztof Bandych

20:20 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia - Francja
Komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek


 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Fenerbahce Beko Stambuł - Panathinaikos Ateny



 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Dzień 1



 
Polsat Sport

04:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program krótki par sportowych

06:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program krótki solistek

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Taniec rytmiczny

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Ceremonia otwarcia

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program krótki solistów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
PSG Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała
 
Polsat Sport Extra

11:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa debla
Koolhof W. / Skupski N. - Dodig I. / Krajicek A.

14:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa singla
Danił Miedwiediew - Novak Djokovic

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

21:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa singla
Stefanos Tsitsipas - Andriej Rublow
 
Polsat Sport News

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program krótki solistów

13:30 Wyścigi konne: The Bahrain International Trophy:
Zawody

16:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Dzień 1

18:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa debla
Mektic N. / Pavic M. - Kokkinakis T. / Kyrgios N.
 
Sportklub

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Darüśśafaka Tekfen - Bahçeśehir Koleji

 
TVP Sport

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Marcin Lijewski

20:05 Boks: MB Boxing Night 15:
Gala
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

04:00 (pt/so) Sporty walki: ONE on Prime Video 4:
Kaimrian Abbasov - Christian Lee
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski
 
Viaplay

20:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

20:30 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Francja - Anglia

21:00 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Portsmouth - Derby County
Komentarz: Wojciech Piela

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...