reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mundialowe „Studio Katar” w Polsacie Sport Extra

dodano: 2022-11-18 12:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telewizja Polsat

Studio Katar Polsat Sport Extra MŚ 360px W niedzielę 20 listopada rozpoczynają się piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze, a wraz z nimi w Polsacie Sport Extra rusza „Studio Katar". Półtoragodzinny program będzie emitowany o godz. 22:00 przez cały czas trwania mistrzostw. Każdego dnia cenieni dziennikarze, komentatorzy i eksperci podsumują boiskowe wydarzenia oraz drobiazgowo przeanalizują grę zespołów. Nie zabraknie również relacji reporterskich z Kataru oraz najświeższych doniesień z szatni polskiej drużyny.

Telewizja Polsat
Studio Katar Polsat Sport Extra 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studio Katar to obowiązkowy przystanek dla każdego kibica śledzącego rozpoczynające się 20 listopada mistrzostwa świata.
Program emitowany będzie o godz. 22:00 w Polsacie Sport Extra przez cały czas trwania turnieju.

Gospodarzami będą Paulina Chylewska, Bożydar Iwanow, Jerzy Mielewski oraz Przemysław Iwańczyk. Wśród ich gości znajdą się między innymi eksperci stale współpracujący z Telewizją Polsat przy obsłudze elitarnej Ligi Mistrzów UEFA. W gronie autorów Studia Katar znaleźli się także Paulina Czarnota-Bojarska, Marcin Lepa, Szymon Rojek i Marcin Feddek. W programie obejrzeć będzie można także relacje reporterskie wysłanników Interii Sport, akredytowanych na katarski mundial.

Studio Katar kontynuuje tradycje redakcji sportowej Polsatu, która wspólnie z kibicami przeżywa każde wielkie wydarzenie z udziałem polskich zawodników i zawodniczek. Specjalne audycje Polsatu Sport powstawały przy okazji poprzedniego mundialu, piłkarskiego EURO, czy letnich oraz zimowych igrzysk olimpijskich. Za każdym razem dziennikarze, komentatorzy i eksperci najstarszego polskiego kanału telewizyjnego dedykowanego sportowi, z jednakową pasją śledzili poczynania zawodników oraz dzielili się z kibicami swoimi spostrzeżeniami oraz wartościowymi analizami.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze to turniej historyczny.
Po raz pierwszy zawody tej rangi odbywają się na Bliskim Wschodzie. Z uwagi na wysokie temperatury w tej części świata, FIFA zrezygnowała z tradycyjnego letniego terminu rozgrywania mistrzostw i przeniosła zawody na jesień. W Katarze po raz ostatni na mistrzostwach świata zagrają 32 drużyny, a w kolejnych edycjach liczba uczestniczących zespołów wyniesie 48. Na tegorocznym mundialu zabraknie kilku uznanych reprezentacji, takich jak Włochy, Szwecja, Egipt, Nigeria czy Chile. Ostatnia z wymienionych drużyn była generalnym testerem formy Polaków zbudowanej na mistrzostwa świata. Biało-Czerwoni wygrali 1:0 i w bojowych nastrojach udali się do Kataru.

W Grupie C kadra prowadzona przez Czesława Michniewicza zagra kolejno z Meksykiem (22.11), Arabią Saudyjską (26.11) oraz Argentyną (30.11). Do fazy pucharowej awansują po 2 najlepsze drużyny z 8 czterozespołowych grup.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...