reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra z ofertą Black Friday Weeks

dodano: 2022-11-18 11:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Vectra

Vectra Black Friday Weeks Vectra przygotowała ofertę Black Friday Weeks, z której już teraz mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. W ramach usług telefonii komórkowej operator proponuje plan Bezlimit 10 GB w specjalnej cenie od 14,99 zł/mies. lub plany 30 GB i 60 GB w niższych cenach i z dostępem do HBO Max na 6 miesięcy. Są też promocyjne oferty z Internetem światłowodowym do 600 Mb/s lub 1,2 Gb/s w pakiecie z dekoderem TV Smart 4K Box.

Grupa Vectra
Vectra Black Friday Weeks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Black Friday Weeks - oferta dla nowych klientów

Od piątku, 18 listopada nowi klienci decydujący się na wybór usług operatora mogą skorzystać z promocji Black Friday Weeks, w ramach której Vectra oferuje nowym klientom plany telefonii komórkowej w atrakcyjnych cenach. Plan Bezlimit 10 GB już od 14,99 zł/mies., a użytkownicy którzy zakupią wyższy plan Bezlimit 30 GB za 24,99 zł/mies. lub Bezlimit 60 GB za 34,99 zł/mies. otrzymają dostęp do platformy HBO Max na 6 miesięcy w prezencie.

W ramach Black Friday Weeks, Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s będzie dostępny w promocyjnej cenie 69,99 zł/mies., z dekoderem TV Smart 4K Box, umożliwiającym korzystanie z popularnych serwisów streamingowych, treści VOD, różnorodnych aplikacji ze sklepu Google Play oraz wielu gier (z opcją podłączenia gamepadów). Urządzenie TV Smart 4K Box otrzymają też klienci, którzy zdecydują się na Internet światłowodowy do 600 Mb/s w promocyjnej cenie 59,99 zł/mies.

W ramach powyższych ofert, klienci będą mieli również dostęp do 45 kanałów TV w pakiecie.

Black Friday Weeks dla obecnych klientów Vectry

W ofercie Black Friday Weeks nie zabrakło także propozycji dla obecnych klientów Vectra. Za 29,99 zł/mies. mogą oni zwiększyć prędkość swojego Internetu o dwa poziomy, czyli np. z 150 Mb/s do 600 Mb/s, dodatkowo otrzymując w prezencie dostęp do serwisu Netflix na cały okres trwania umowy. Natomiast podwyższenie prędkości tylko o jeden poziom to koszt od 5 zł/mies. Obecni klienci operatora otrzymają także możliwość skorzystania z Pakietów Premium, obejmujących kanały HBO, CANAL+ i Eleven Sports, bez jakichkolwiek opłat przez pierwsze 6 miesięcy.

Niespodzianki czekają również na stronie internetowej Vectry, gdzie użytkownicy znajdą wyjątkowe oferty z dwukrotnie wyższą prędkością w tej samej cenie. Osoby, które zdecydują się na zakup usług operatora online, wybierając Internet o prędkości do 600 Mb/s, zapłacą 49,99 zł/mies.

Black Friday Weeks w Vectra rozpoczyna się 18 listopada br. i potrwa do 28 listopada br. do godz. 23:59.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...