reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP1 i TVP2 w ofercie Canal+ online [akt.]

dodano: 2022-11-18 15:28 | aktualizacja: 2022-11-25 19:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/TVP

CANAL+ online 18 listopada br. do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online włączono kanały telewizyjne TVP1 i TVP2. Są one dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet. Tym samym subskrybenci CANAL+ online będą mogli śledzić w serwisie rozpoczynający się niebawem mundial w Katarze, który będzie transmitowany na kanałach Telewizji Polskiej.

CANAL+
TVP1 TVP2 Canal+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednocześnie, kanały TVP1 i TVP2 nie będą dostępne w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ oraz dla klientów korzystających z serwisu CANAL+ za pośrednictwem innych operatorów.

Umowa reemisyjna zawarta pomiędzy CANAL+ Polska a Telewizją Polską jest częścią procesu realizacji zasady „must carry/must offer”, wynikającej z art. 43 ustawy o radiofonii i telewizji. Programy TVP1 i TVP2 to nowości dołączające do reemitowanego już w ramach serwisu programu TVP3.

Jak informuje TVP, reemisja odbywa się z wykorzystaniem stworzonego przez Telewizję Polską nowoczesnego, bezpiecznego i bardzo wydajnego systemu dystrybucji treści online CDN (Content Delivery Network), który gwarantuje jakość i bezpieczeństwo sygnału oraz respektowanie ograniczeń terytorialnych i praw licencyjnych do posiadanych treści.
 

- CANAL+ Polska to obok m.in. TOYA i CDA kolejny operator, który wypełnia zasadę „must carry/must offer” dla programów nadawcy publicznego w serwisie streamingowym z poszanowaniem przepisów i na podstawie zawartej z nadawcą umowy - czytamy w komunikacie TVP.

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące godzin seriali i filmów na życzenie oraz sport i informacje na żywo na kanałach telewizyjnych. W serwisie można zobaczyć m.in. najlepsze oryginalne produkcje CANAL+, takie jak „The OFFICE PL”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer”, „Król” czy „Żmijowisko”.

Z CANAL+ online można przeżywać również największe sportowe emocje na żywo, oglądając mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sport Premium), Ligue 1, PGE Ekstraligi, NBA czy śledzić sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA Tour.

Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z rodziną.

Aktualizacja 25.11.2022 r.:
TVP1 i TVP2 pojawiły się także w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...