reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mój dług” w stacjach Canal+

dodano: 2022-11-19 09:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Monolith Films „Mój dług” W sobotę, 19 listopada br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i o godz. 22:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „Mój dług”. Jego bohaterem jest przedsiębiorca Sławomir Sikora. Producentem filmu jest Combat Films, a dystrybutorem Monolith Films. Wystąpili Anna Karczmarczyk, Olga Bołądź, Małgorzata Bogdańska, Małgorzata Sadowska, Ewelina Ruckgaber, Kama Kowalewska, Ewa Rodart, Sylwia Czaplewska, Rozalia Mierzicka, Paulina Pytlak, Sylwia Łanoszka, Łukasz Michalski, Piotr Stramowski, Bartosz Sak, Piotr Polk i Marcin Januszkiewicz.

Monolith Films „Mój dług”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora (w tej roli Bartosz Sak) prześladowany przez bandytę zabija go i zostaje skazany na 25 lat więzienia. Ta historia stała się podstawą filmu Krzysztofa Krauzego „Dług”. Teraz widzowie poznają dalsze losy Sławomira Sikory, który musi poradzić sobie w więzieniu w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Czy odizolowany od bliskich, pozbawiony nadziei znajdzie w sobie dość sił, by przeżyć? W walce o zachowanie godności i człowieczeństwa wspierają go: poznany w więzieniu uciekinier z Legii Cudzoziemskiej skazany za zabójstwo i działaczka na rzecz praw człowieka.

W „Moim długu” wyreżyserowanym przez Denisa Delica („Ja wam pokażę” i „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”) i Bogusława Joba („Na układy nie ma rady”) zagrali Bartosz Sak („Moje córki krowy”, „Sweat”, „Belfer” i „Ślepnąc od świateł), Piotr Stramowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Miłość na pierwszą stronę” i „Botoks”) i Olga Bołądź („Nad życie”, „Służby specjalne” i „Skrzydlate świnie”). Autorem scenariusza jest Andrzej Sobek, a za zdjęcia odpowiadał Waldemar Szmidt.

Dodajmy, że film „Mój dług” pojawił się w kinach w piątek, 25 lutego 2022 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Bartosz Sak i Anna Karczmarczyk na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mój dług”, foto: Monolith Films
Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Bartosz Sak i Anna Karczmarczyk na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mój dług”, foto: Monolith Films


„Mój dług” - emisja w sobotę, 19 listopada 2022 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...