reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 20.11.2022

dodano: 2022-11-19 16:21 | aktualizacja: 2022-11-20 18:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu otwarcia piłkarskich Mistrzostw Świata: Katar - Ekwador. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - Barca Basket
Komentarz: Bartosz Tomczak, Dominik Woźniak

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Phoenix Suns - New York Knicks
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Mirosław Noculak

03:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Padel: World Padel Tour, Buenos Aires:
Finał
Komentarz: Maciej Zaręba, Zofia Piórkowska

 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Levante - UD Las Palmas
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Parada kierowców

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański

14:15 Snooker: UK Championship:
Finał

19:45 Snooker: UK Championship:
Finał
 
Eurosport 2

13:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Overijse:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Overijse:
Wyścig mężczyzn

17:45 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce
Francja - Czarnogóra
Komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał
Dania - Norwegia
Komentarz: Iwona Niedźwiedź, Krzysztof Bandych
 
Golf Channel

08:30 Golf: DP World Tour:
Finał

19:00 Golf: DP World Tour:
Finał
   
Metro

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał
Dania - Norwegia
Komentarz: Iwona Niedźwiedź, Krzysztof Bandych
 
Polsat

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Susa Perugia - Itas Trentino



 
Polsat Sport

05:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Pokazy mistrzów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Barkom Każany Lwów
 
Polsat Sport Extra

10:00 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 2

13:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Dzień 3

16:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Finał debla

19:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Finał singla
 
Polsat Sport News

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Pokazy mistrzów

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Dzień 3

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot - BM Stal Ostrów Wielkopolski

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Austria - Włochy
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - UCAM Murcja

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko - Tofas

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - FC Barcelona
 
TVP 4K

15:45 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Ceremonia otwarcia
Komentarz: Piotr Sobczyński

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Katar - Ekwador
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP 1

15:45 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Ceremonia otwarcia
Komentarz: Piotr Sobczyński

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Katar - Ekwador
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

15:45 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Ceremonia otwarcia
Komentarz: Piotr Sobczyński

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Katar - Ekwador

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Kolding IF - Brøndby IF

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Francja - Japonia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Tottenham Hotspur

14:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
1/2 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IK Uppsala - Brommapojkarna

20:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
Finał
Komentarz: Kuba Łokietek

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus - Florida

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago - Pittsburgh


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...