reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Prawda o moim zabójstwie” w CBS Reality

dodano: 2022-11-20 01:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W poniedziałek, 21 listopada br. o godz. 21:00 na kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu brytyjskiego programu „Prawda o moim zabójstwie” („The Truth About My Murder”). Jego gospodarzem jest patolog doktor Richard Shepherd. Jest on także autorem wielu publikacji, w tym książki „Niewyjaśnione okoliczności” wydanej przez Insignis Media.

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gdy dochodzi do morderstwa, zaczyna się wyścig z czasem. Należy jak najszybciej dotrzeć do prawdy, oddzielić fakty od fikcji, złapać mordercę i dopilnować, aby sprawiedliwości stało się zadość. Ale co się dzieje, gdy prawda o zbrodni znika wraz z ofiarą? Premiera serii o prawdziwych zbrodniach „Prawda o moim zabójstwie”, której gospodarzem jest patolog doktor Richard Shepherd, odbędzie się w poniedziałek, 21 listopada br. o godzinie 21:00 na kanale CBS Reality.

Jak zapowiada nadawca, seria odkrywa prawdę o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w trakcie śledztw prowadzonych w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych Ameryki w sprawach najbardziej intrygujących morderstw ostatnich lat.

Gospodarzem programu jest patolog, doktor Richard Shepherd, który w trakcie swej zawodowej kariery przeprowadził blisko 23 tysiące autopsji i uczestniczył w wyjaśnianiu wielu głośnych spraw z pierwszych stron gazet, takich jak atak na World Trade Center czy masakra w Hungerford. Był ekspertem kryminalistycznym i opiniował autopsję księżnej Diany Spencer (jego opinia była kluczowa dla śledztwa). W trakcie swej wieloletniej kariery nauczył się, że zmarli nie ukrywają prawdy i nigdy nie kłamią. Dzięki doktorowi Richardowi Shepherdowi w najnowszym programie CBS Reality ofiary otrzymają głos.

W ultranowoczesnym laboratorium, przy użyciu najnowszych technologii wykorzystujących cyfrowo zeskanowane próbki ciał, patolog przeprowadzi analizę kilku najbardziej głośnych zabójstw. W programie przedstawione zostaną między innymi: sprawa Stephena Marshalla i Sary Bushall, którzy popełnili okrutną zbrodnię, a rozczłonkowane ciało Jeffreya Howe'a - ich ofiary - znaleziono w różnych rejonach Wielkiej Brytanii; zabójstwo pisarki Helen Bailey zamordowanej w Royston przez jej narzeczonego Iana Stewarta; zabójstwo Petera Farquhara, wykładowcy akademickiego zamordowanego z chęci zysku w Maids Moreton oraz sprawa Leslie Potter z Mumbles w Walii zabitej przez jej męża Dereka, który następnie ją powiesił, aby upozorować samobójstwo.

Doktor Richard Shepherd jest także autorem wielu publikacji, w tym książki „Niewyjaśnione okoliczności” wydanej przez Insignis Media. Jest to fascynująca autobiografia wyjątkowego człowieka, dająca unikalny wgląd w niezwykły zawód, a przede wszystkim przejmujący i niosący otuchę testament tych, których życie przedwcześnie się zakończyło.

Premiera serii „Prawda o moim zabójstwie” odbędzie się w poniedziałek, 21 listopada br. o godzinie 21:00 na kanale CBS Reality. Emisja odbywać się będzie od poniedziałku do piątku (do piątku, 2 grudnia br.) o tej samej porze (więcej tutaj).
 
Richard Shepherd w programie „Prawda o moim zabójstwie”, foto: AMC Networks International
Richard Shepherd w programie „Prawda o moim zabójstwie”, foto: AMC Networks International
Okładka książki „Niewyjaśnione okoliczności”, foto: AMC Networks International
Okładka książki „Niewyjaśnione okoliczności”, foto: AMC Networks International


„Prawda o moim zabójstwie” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 21 listopada 2022 roku) o godz. 21:00 na kanale CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...