reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3500. odcinek serialu „Pierwsza miłość” w Polsacie

dodano: 2022-11-21 09:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Pierwsza miłość” W poniedziałek, 21 listopada br. o godz. 18:00 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach na kanałach Polsat 1 i TV4, wyemitowany zostanie premierowo 59. odcinek 19. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Pierwsza miłość”, którego producentem jest ATM Grupa. Będzie to jednocześnie 3500. odcinek całości. Występują Aneta Zając, Anna Pentz, Dagmara Baryzek, Halszka Lehman, Agnieszka Wielgosz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Grażyna Wolszczak, Dominika Kojro, Piotr Ligienza, Wojciech Błach, Krzysztof Wieszczek, Dominik Smaruj i Przemysław Sadowski.

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w 3500. odcinku serialu „Pierwsza miłość”? Wenerski (w tej roli Przemysław Sadowski) pyta zaskoczonego Filipa (Dominik Smaruj), kiedy ten ma zamiar się wyprowadzić. Twierdzi, że syn jest już dorosły i powinien wreszcie zadbać o siebie. Jest gotów opłacić mu kawalerkę na najbliższy czas. Filip ma w związku z tym pewien plan i zaprasza Annę (Anna Pentz) i Julitę (Dagmara Baryzek) na parapetówkę. Natomiast Wiktoria (Halszka Lehman) i Aleksander (Krzysztof Wieszczek) przechodzą ciche dni. Po wyznaniach, które ujrzały światło dzienne w reality show, ciężko im ze sobą rozmawiać. Aleksander przeżywa strach, w którym żyje jego żona. Tymczasem Malwina (Agnieszka Wielgosz) oznajmia, że przyśpieszyła termin ślubu, a jej nową druhną zostanie Sara (Aneta Todorczuk-Perchuć). Nie wszystkim się to podoba.

Natomiast Grażyna (Grażyna Wolszczak) mówi Marii (Aneta Zając), że nie jest zadowolona z wyników jej pracy i ciągłego zaabsorbowania Michałem (Wojciech Błach). Zaczyna żałować, że mianowała ją na stanowisko wicedyrektor. Do Blue Moon tymczasem wpada Aleksandra (Dominika Kojro) z najnowszą plotką o Sebastianie (Piotr Ligienza). Julicie nie podoba się to i pragnie usłyszeć z ust ukochanego prawdę. Tymczasem Maria postanawia szczerze powiedzieć Wenerskiemu, co myśli o ich sytuacji (więcej tutaj).
 
Aneta Zając w serialu „Pierwsza miłość”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aneta Zając w serialu „Pierwsza miłość”, foto: WBF/Cyfrowy Polsat
Aneta Zając i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Aneta Zając i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


„Pierwsza miłość” - sezon 19., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...