reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stacja TVP 4K ponownie w ofercie Telpol/Joy TV

dodano: 2022-11-22 12:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telpol/satkurier.pl

TVP 4K Firma Telpol z Chorzowa, operator cyfrowej telewizji Joy TV, poinformowała o ponownym poszerzeniu oferty o kanał TVP 4K. Stacja Telewizji Polskiej dostępna jest dla abonentów na pozycji numer 425.

TVP 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 4K to kanał z portfolio Telewizji Polskiej (więcej tutaj). Stacja ta nadawała przez kilka tygodni w 2018 roku, pokazując transmisje i retransmisje meczów mistrzostw świata piłkarzy. Kanał wznowił nadawanie w 2021 roku, znowu na kilka tygodni - w ramówce widzowie mogli znaleźć wtedy transmisje i retransmisje meczów mistrzostw Europy piłkarzy oraz programy sportowe. W niedzielę, 20 listopada br. stacja wznowiła nadawanie - tylko na kilka tygodni, na czas mistrzostw świata piłkarzy. W ramówce widzowie znów znajdą transmisje i retransmisje meczów (więcej tutaj).

Dodajmy, że jest to powrót kanału TVP 4K do oferty sieci Telpol/Joy TV, bowiem był on dostępny dla abonentów tego operatora w 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta Telpol/Joy TV powiększyła się m.in. o takie kanały jak TVP Nauka HD (więcej tutaj), Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...