reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stacja TVP 4K ponownie w ofercie Telpol/Joy TV

dodano: 2022-11-22 12:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telpol/satkurier.pl

TVP 4K Firma Telpol z Chorzowa, operator cyfrowej telewizji Joy TV, poinformowała o ponownym poszerzeniu oferty o kanał TVP 4K. Stacja Telewizji Polskiej dostępna jest dla abonentów na pozycji numer 425.

TVP 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 4K to kanał z portfolio Telewizji Polskiej (więcej tutaj). Stacja ta nadawała przez kilka tygodni w 2018 roku, pokazując transmisje i retransmisje meczów mistrzostw świata piłkarzy. Kanał wznowił nadawanie w 2021 roku, znowu na kilka tygodni - w ramówce widzowie mogli znaleźć wtedy transmisje i retransmisje meczów mistrzostw Europy piłkarzy oraz programy sportowe. W niedzielę, 20 listopada br. stacja wznowiła nadawanie - tylko na kilka tygodni, na czas mistrzostw świata piłkarzy. W ramówce widzowie znów znajdą transmisje i retransmisje meczów (więcej tutaj).

Dodajmy, że jest to powrót kanału TVP 4K do oferty sieci Telpol/Joy TV, bowiem był on dostępny dla abonentów tego operatora w 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta Telpol/Joy TV powiększyła się m.in. o takie kanały jak TVP Nauka HD (więcej tutaj), Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...