reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mezzo Live HD i Mezzo z koncertami z Wrocławia

dodano: 2022-11-22 19:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Narodowe Forum Muzyki

Mezzo „Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego” Od soboty, 26 listopada br. kanały Mezzo Live HD i Mezzo w ramach pasma „Miesiąc z Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans” pokażą koncerty i filmy krótkometrażowe („Mezzo Backstage” i „Mezzo Voce”) poświęcone „Międzynarodowemu Festiwalowi Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego” i Narodowemu Forum Muzyki (NFM) z Wrocławia. Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się na Dolnym Śląsku w dniach 9-18 września.

Mezzo „Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Francuska telewizja Mezzo, która była patronem medialnym tegorocznej edycji „Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego”, we współpracy z Narodowym Forum Muzyki zrealizowała nagrania, które już wkrótce zostaną zaprezentowane całemu światu.

Pasmo rozpocznie się w sobotę, 26 listopada 2022 roku i obejmie trzy koncerty: „Completorium Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego w wykonaniu Wrocław Baroque Ensemble pod dyrekcją maestra Andrzeja Kosendiaka zarejestrowany w Sali Głównej Narodowego Forum Muzyki”, „Il viaggio dei Bassano w wykonaniu maestra Giovanniego Antoniniego i muzyków Il Giardino Armonico” i „Ciało i dusza w wykonaniu Il Giardino Armonico pod batutą maestra Giovanniego Antoniniego”.

Przed i po każdym z koncertów emitowany będzie również premierowy film z serii „Mezzo Backstage” i „Mezzo Voce”. W pierwszym Andrzej Kosendiak, dyrektor Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, jako gospodarz instytucji oprowadzi nas po niedostępnych dla publiczności miejscach Narodowego Forum Muzyki. W drugim Giovanni Antonini, dyrektor artystyczny „Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego”, opowie o inspiracjach i genezie emitowanych koncertów, a także podzieli się swoimi refleksjami na temat muzyki.

„Miesiąc z Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans” - emisja od soboty, 26 listopada 2022 roku w Mezzo Live HD i Mezzo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...