reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grudzień i święta w Romance TV. Jakie nowości?

dodano: 2022-11-23 20:42
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Przedstawiamy grudniowe, w tym świąteczne, propozycje Romance TV. W każdą sobotę grudnia widzowie stacji będą mogli oglądać zupełną nowość - serial „Przepisy na miłość i zbrodnię” na podstawie bestsellerowej książki Sally Andrew o tym samym tytule. Nadto, niedzielne grudniowe wieczory w Romance TV należeć będą w tym roku do najpiękniejszych baśni, a tegoroczne święta Bożego Narodzenia obfitować będą w wyjątkowe premiery filmowe, które rozgrzeją serca widzów.

„Piękna i bestia” w Romance TV
Piękna i bestia Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy serial na antenie Romance TV

W każdą sobotę grudnia widzowie Romance TV będą mogli oglądać zupełną nowość, serial „Przepisy na miłość i zbrodnię” na podstawie bestsellerowej książki Sally Andrew o tym samym tytule. Premierowe odcinki pierwszego sezonu tej czarnej komedii stacja pokaże od 3 grudnia o godz. 21:50 i 22:50. W jakie tajemnicze intrygi wplątana będzie główna bohaterka, Tannie Maria?

Akcja serialu rozgrywa się w miasteczku Eden w Południowej Afryce. Dla głównej bohaterki Tannie Marii jedzenie jest lekarstwem dla ciała i ducha. Kocha gotować i jeść oraz prowadzi rubrykę kulinarną w lokalnej gazecie. Okazuje się, że kobieta oprócz porad kulinarnych jest także świetną doradczynią w sprawach sercowych. Czytelnicy oczekują tego typu porad i główna bohaterka będzie musiała walczyć o rubrykę ze swoją koleżanką z redakcji. Niespodziewanie jednak śmierć jej czytelniczki wstrząsa życiem Tannie Marii… Czy zdoła ona pomóc w rozwiązaniu kryminalnej zagadki?
 
„Przepisy na miłość i zbrodnię” w Romance TV

Co czeka na widzów w pierwszym odcinku?

Do Tannie zwraca się Maria, maltretowana przez męża kobieta, która niedługo potem zostaje znaleziona martwa… Tannie Maria i młoda reporterka Jessie koniecznie chcą wziąć udział w śledztwie. Morderstwo Martine wstrząsa całym miastem!

Każdy odcinek to kryminalna tajemnica z odrobiną komediowego posmaku. Na widzów czekają także zapierające dech w piersiach widoki RPA oraz Szkocji.

Bajkowe oczekiwanie na święta

Niedzielne grudniowe wieczory w Romance TV należeć będą w tym roku do najpiękniejszych baśni. Widzowie w cyklu „Bajkowe oczekiwanie na święta” od godz. 20:00 zobaczą po dwie części filmów „Piękna i bestia”, „Baśnie 1001 nocy” oraz „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie”. Wszystkie te wyjątkowe historie powstały w przepięknych Włoszech.

Piękna i bestia, cz. 1., godz. 20:00 i cz. 2. godz. 22:05 – niedziela, 4 grudnia.

Francja, koniec XVIII wieku. Bella Dubois, niewinna, młoda kobieta o dobrym sercu, pragnie ocalić zadłużonego ojca. Proponuje Leonowi Dalville, mężczyźnie, który chce jej ojcu zgotować okrutny los, że zostanie jego służką. Mężczyzna jest bezdusznym, mściwym człowiekiem, jednak godzi się na propozycję dziewczyny. Odkąd stracił on w pożarze ukochaną żonę, a jego twarz pokrywają blizny po poparzeniach, nienawidzi całego świata i nic go już nie cieszy. Kiedy jego przebiegła kuzynka Helene namawia go na zakład, zaczyna się gra o serce Belli…

Baśnie 1001 nocy, cz. 1., godz. 20:00 i cz. 2. Godz. 22:00 – niedziela, 11 grudnia

Młoda księżniczka Szeherezada wędruje po świecie w poszukiwaniu swego zaginionego męża. Pewnego dnia przybywa do pałacu bezdusznego, okrutnego władcy, który skazuje ją na śmierć. Ponieważ jednak dziewczyna mówi mu, że zna fantastyczne opowiadanie, którego każdy słucha z zapartym tchem, władca zgadza się jej wysłuchać. Szeherezada snuje opowieść o szewcu i księżniczce, którzy się w sobie zakochali, ale - by być razem - najpierw musieli się rozstać.
 
„Baśnie 1001 nocy” w Romance TV

Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie, cz.1., godz. 20:00 i cz. 2. godz. 22:00, 18 grudnia

Rzym, wczesne lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku. Trzynastoletnią Aurorę, utalentowaną pianistkę, wychowuje zapracowany ojciec, który po śmierci żony zatrudnił Irenę, antypatyczną i złośliwą pomoc domową, z którą później się ożenił. Kiedy umiera ojciec Aurory, Irene nie chce wypłacić znienawidzonej pasierbicy należnej jej części spadku. Zamiast tego przekształca ich rodzinny dom w hotel. Aurora musi zrezygnować ze szkoły muzycznej i pracuje jako pomoc kuchenna. Dodatkowo ciągle musi znosić szykanowanie ze strony przyrodnich sióstr, Lucii i Teresiny. Czy uda jej się odmienić swój los?
 
„Kopciuszek - miłosna baśń w Rzymie” w Romance TV

Pełne premier święta z Romance TV

Tegoroczne Boże Narodzenie w Romance TV obfitować będzie w wyjątkowe, świąteczne premiery filmowe, które rozgrzeją serca widzów. W Wigilię o godz. 20:00 stacja zaprasza na film obyczajowy „Zimowy zamek”, w którym zaprezentowane będą przepiękne krajobrazy Kanady wraz z niepowtarzalnym hotelem. W pierwszy dzień świąt Romance TV, także o godz. 20:00 pokaże „Miłość w Salzburgu”, zaś w drugi dzień Bożego Narodzenia o godz. 20:00 wyemitowana zostanie premierowo „Kobieta na wzgórzu”. Dodatkowo od 26 grudnia na antenie Romance TV zagoszczą nowe odcinki serialu „Śledztwo prowadzi Watzmann”.

Zimowy zamek – Wigilia, 24 grudnia, godz. 20:00

Hannah Fisher, pracownica biura podróży, nie przepada za zimnymi okolicami. Mimo to, jej szefowa wysyła ją do Kanady. Hannah ma wydać opinię o jednym z tamtejszych lodowych hoteli. Dociera do niego ze swoją najlepszą przyjaciółką, Phoebe. Jest zachwycona przepięknie urządzonym hotelem. I oczarowana jego właścicielem i projektantem, Benem Wadem…
 
„Zimowy zamek” w Romance TV

Miłość w Salzburgu – 25 grudnia, godz. 20:00

Babcia opowiada swojej wnuczce romantyczną historię o tym, jak w Salzburgu spotkali się utalentowany, austriacki kompozytor Freddie i beztroska, młoda Amerykanka, Annabelle. Freddie zgodnie z rodzinną tradycją pracuje w banku. Annabelle namawia go jednak, żeby spełnił swoje marzenie i został kompozytorem. Freddie popada w wewnętrzny konflikt. Ma posłuchać głosu rozsądku czy serca przepełnionego miłością do Annabelle?
 
„Miłość w Salzburgu” w Romance TV

Kobieta na wzgórzu – 26 grudnia, godz. 20:00

Helena, samotna matka, chciałaby spędzić święta Bożego Narodzenia ze swoim 8-letnim synem. Wybiera luksusowy hotel w górach. Na skutek pomyłki w rezerwacji trafia jednak do stojącej na końcu świata chaty pewnego odludka, Richarda. Helena jest tam zależna od humorów Richarda, jego zazdrosnej córki Suzy i brata Mike’a, znanego kobieciarza. Jednak Helena przekonuje się wkrótce, że miłość można znaleźć tam, gdzie się jej najmniej spodziewamy!
 
„Kobiety na wzgórzu” w Romance TV

Śledztwo prowadzi Watzmann – start serii i nowe odcinki serialu

Od 2 grudnia na antenie Romance TV pojawi się ponownie lubiany serial „Śledztwo prowadzi Watzmann”. Od 26 grudnia o godz. 22:05 zaś stacja zaprasza na jego premierowe odcinki. Jakie śledztwa tym razem prowadzić będzie porucznik Watzmann?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...