reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Reklama dzieciom” po raz 30. w TVP1

dodano: 2022-11-23 22:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom” W niedzielę, 25 grudnia br. w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości” (emisja także w TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info), i w poniedziałek, 26 grudnia br., czyli w święta Bożego Narodzenia, wyemitowany zostanie specjalny blok reklamowy („Reklama dzieciom”), z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. Od czwartku, 3 listopada br. Biuro Reklamy TVP rozpoczęło sprzedaż czasu reklamowego.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Reklama dzieciom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polska po raz 30. organizuje akcję charytatywną „Reklama dzieciom”. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości” (emisja także na kanałach TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj), zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. Sprzedaż czasu reklamowego prowadzi Biuro Reklamy TVP.

Telewizja Polska, z myślą o dzieciach, od trzydziestu lat co roku organizuje akcję charytatywną „Reklama dzieciom”. Dzięki hojności reklamodawców pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących dzieci - podopiecznych stowarzyszeń, fundacji, zespołów szkół specjalnych, domów dziecka, czy specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Dochód z zeszłorocznej „Reklamy dzieciom” przeznaczono m.in. na: wyposażenie sal rehabilitacyjnych, terapeutycznych oraz dydaktycznych (m.in.: do terapii integracji sensorycznej, do komunikacji alternatywnej, logopedycznej, doświadczania świata, do zajęć wczesnego wspomagania), realizację programów terapeutycznych (hipoterapia, zajęcia logopedyczne), czy zakup sprzętu umożliwiającego podniesienie jakości życia dzieci i edukacji młodzieży niepełnosprawnej (m.in.: sprzęt do komunikacji alternatywnej, monitorów interaktywnych), doposażenie i rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych i szkolnych, organizację turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami (dane za TVP).

Dochód z jubileuszowej, 30. „Reklamy dzieciom” podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek do soboty, 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje Komisja ds. Darowizn TVP. Więcej szczegółów na temat akcji „Reklama dzieciom” można znaleźć na stronie internetowej Telewizji Polskiej (przejdź na stronę).

W czwartek, 3 listopada br. Biuro Reklamy TVP rozpoczęło sprzedaż czasu reklamowego. W tym roku charytatywny blok reklamowy będzie wyemitowany ponownie w poniedziałek, 26 grudnia br. w TVP1 (więcej tutaj).
 
Wiktoria Gabor (z lewej) w jednej z kampanii promującej akcję „Reklama dzieciom”, foto: Waldemar Kompała/TVP
Wiktoria Gabor (z lewej) w jednej z kampanii promującej akcję „Reklama dzieciom”, foto: Waldemar Kompała/TVP
„Reklama dzieciom” po raz 30. w TVP1, foto: TVP
„Reklama dzieciom” po raz 30. w TVP1, foto: TVP


„Reklama dzieciom” - emisja w niedzielę i poniedziałek, 25 i 26 grudnia 2022 roku w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...