reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wehikuł czasu” w grudniu w Nat Geo People

dodano: 2022-11-25 06:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Nat Geo People W grudniu br. kanał Nat Geo People w ramach pasma „Wehikuł czasu” poleca swoim widzom takie programy jak „Dekady: kulturowa rewolucja”, „Apollo 8: przełomowa misja” i „Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła”.

Nat Geo People


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału Nat Geo People:

„Wehikuł czasu”:
emisja: w niedziele (od 4 grudnia br.) o 15:00
W ramach pasma widzowie zobaczą takie produkcje jak „Dekady: kulturowa rewolucja”, „Apollo 8: przełomowa misja” i „Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła” (więcej tutaj i tutaj).

„Wehikuł czasu”:
„Dekady: kulturowa rewolucja”
emisja: w niedziele (od 4 grudnia br.) o 15:00

Twórcy programu wracają do wydarzeń amerykańskiej dekady dekadencji, kiedy wszystko stało się duże - od poduszek wszywanych w ramiona żakietów i marynarek po stany kont. Wielka pasja prowadziła do ogromnych zysków, a konsumenci oszołomieni eksplozją luksusowych marek i niemal nieograniczonych kredytów szastali pieniędzmi, jakby jutro miało nigdy nie nadejść.

„Wehikuł czasu”:
„Apollo 8: przełomowa misja”
emisja: w niedzielę, 4 grudnia br. o 16:00

21 grudnia 1968 roku o godzinie 6:31 National Aeronautics and Space Administration (NASA) rozpoczęła pierwszą w historii misję załogową na Księżyc. Ludzie po raz pierwszy wyruszyli do innego świata, ale ich najwspanialszym odkryciem była Ziemia. Podczas tej wyprawy powstało pierwsze kolorowe zdjęcia naszej planety. Dzięki materiałom archiwalnym i wywiadowi z astronautą Billem Andersem, który wykonał historyczną fotografię, widzowie poznają z pierwszej ręki historię misji Apollo 8.

„Wehikuł czasu”:
„Lata 2000. Dekada, która nas zmieniła”
emisja: w niedziele (od 11 grudnia br.) o 16:00

Teraz, gdy na lata 00., przełom XX i XXI wieku, spoglądamy we wstecznym lusterku, możemy ocenić tę dekadę na nowo. Od zamachów terrorystycznych z 9 września 2001 roku na World Trade Center do kryzysu finansowego - ten czas był nie tylko okresem zawirowań w Stanach Zjednoczonych Ameryki, ale także złotym wiekiem, kiedy internet nie został jeszcze skolonizowany przez korporacje. To czas, kiedy media społecznościowe były wciąż młode i świeże, a perspektywa zarabianie wielkich pieniędzy nadal była zdecydowanie łatwiejsza.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...