reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Superheroes” - film Canal+ i T-Mobile w kinach

dodano: 2022-11-25 07:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sonovision/satkurier.pl

Sonovision Canal+ Polska T-Mobile „Superheroes” Od piątku, 25 listopada br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „Superheroes”. Producentem tego dokumentalnego filmu jest Adagio, koproducentem CANAL+ Polska, głównym sponsorem T-Mobile Polska, wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), a dystrybutorem jest Sonovision. Reżyserem i scenarzystą jest Szymon Gonera, a za zdjęcia odpowiadają Sebastian Korczak i Krzysztof Michalczewski. 1 zł z każdego biletu sprzedanego w polskich kinach na film „Superheroes” zostanie przekazana na zbiórkę Fundacji SiePomaga - „Pomoc Ukrainie”. Film powstał w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

Sonovision Canal+ Polska T-Mobile „Superheroes”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy 24 lutego 2022 roku wojska rosyjskie zaatakowały Ukrainę, świat się zatrzymał. Pierwszy szok szybko jednak przeszedł w działanie. To był naturalny odruch serca, Polacy nie mogli zostawić swoich sąsiadów, swoich przyjaciół z Ukrainy zupełnie samych. Niemal wszyscy, mieszkańcy małych i dużych miast, młodzi i starzy, bogaci i biedni zaangażowaliśmy się w pomoc Ukraińcom, otworzyli swoje domy dla uciekających przed wojną, zaczęli organizować pomoc humanitarną. Czy zdali egzamin z człowieczeństwa?

Z każdego sprzedanego biletu 1 zł dystrybutor przekaże na zbiórkę Fundacji SiePomaga, na pomoc Ukrainie.

Od piątku, 25 listopada br. w kinach pojawi się polska produkcja pod tytułem „Superheroes”. Film w reżyserii Szymona Gonery to pełnometrażowy materiał dokumentalny, opowiadający historię kilkorga Polaków, którzy pomagają uchodźcom wojennym na każdym etapie ich podróży. Widzowie poznają Grzegorza, Agnieszkę, Martę i Kacpra, Michała i Justynę. Krok po kroku poznają ich historie oraz historie ludzi, których bezinteresownie wspierali.

Zdjęcia do filmu powstały w ciągu kilku miesięcy, w 2022 roku, na terenach Polski, Ukrainy oraz Francji. - Film jest inspiracją dla wszystkich mieszkańców naszej planety. Film „Superheroes” podkreśla siłę pojedynczych jednostek, które zjednoczone, w nadzwyczajnej sytuacji są w stanie zmienić świat. Żyjemy w czasach gdy dyktator morduje niewinnych mężczyzn, kobiety i dzieci, a pytanie brzmi: „Co my z tym zrobimy?” - czytamy w opisie.
 
Bohaterowie produkcji na plakacie promującym kinową emisję filmu „Superheroes”, foto: Sonovision
Bohaterowie produkcji na plakacie promującym kinową emisję filmu „Superheroes”, foto: Sonovision


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...