reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-27 - 2022-11-28

Sport w polskiej TV 26.11.2022

dodano: 2022-11-25 12:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu piłkarskich Mistrzostwa Świata w 4K: Polska - Arabia Saudyjska. Transmisje live z Autumn Nations Series w CANAL+ i Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:15 Rugby: Autumn Nations Series: 
Walia - Australia

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Gran Canaria - BAXI Manresa

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Toronto Raptors - Dallas Mavericks
 
CANAL+ Sport 2

22:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Las Palmas - CD Tenerife

 
CANAL+ Sport 5

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria - BAXI Manresa

 
Eleven Sports 1

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Forest Green Rovers - Alvechurch FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

22:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Las Palmas - CD Tenerife
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Dagenham&Redbridge FC - Gillingham FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Forest Green Rovers - Alvechurch FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

 
Eurosport 1

7:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Kwalifikacje [przeniesione z piątku!]
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

09:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

11:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Justyna Kowalczyk-Tekieli

12:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs skoków

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

15:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km

16:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Arabia Saudyjska:
Kwalifikacje

18:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
3. runda
 
Eurosport 2

09:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał

13:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Finał

16:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

18:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Supergigant mężczyzn
 
FightBox

18:00 Sporty walki: Fightbox King Of Kings Heroes Series:
Gala

20:00 Sporty walki: King Of Kings Grand Prix:
Gala 
 
Fightklub

11:30 Golf: DP Tour, Johannesburg:
3. runda

 
Metro

11:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Justyna Kowalczyk-Tekieli



 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino - Allianz Milano

20:30 Bobsleje: Puchar Świata, Whistler:
Przejazd dwójek kobiet

 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Bobsleje: Puchar Świata, Whistler:
Przejazd dwójek kobiet



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - Barkom Każany Lwów

23:30 Bobsleje: Puchar Świata, Whistler:
Przejazd czwórek mężczyzn

01:00 (so/nd) Bobsleje: Puchar Świata, Whistler:
Przejazd czwórek mężczyzn
 
Polsat Sport Extra

11:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Program dowolny par sportowych

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Program dowolny solistek

15:15 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Ceremonia

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Taniec dowolny

21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Ceremonia
 
Polsat Sport News

09:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał

12:00 Triatlon: Abu Dhabi WTCS:
Finał mężczyzn

17:15 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Program dowolny solistów

19:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Taniec dowolny

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
Zach Parker - John Ryder
 
Sportklub

10:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Melbourne United - Tasmania JackJumpers

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karśiyaka - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria - BAXI Manresa
 
TVN

09:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut


 
TVP 4K

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Tunezja - Australia
Komentarz: Maciej Iwański, Sebastian Mila

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Arabia Saudyjska

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Dania
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna - Meksyk
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
TVP 1

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Arabia Saudyjska
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Dania
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna - Meksyk
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
TVP 2

11:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Tunezja - Australia
Komentarz: Maciej Iwański, Sebastian Mila
 
TVP Sport

14:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Arabia Saudyjska

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

18:00 (2. połowa) Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Dania
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna - Meksyk
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Carson: 
Jose Zepeda - Regis Prograis 
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - Pomigliano

14:00 Rugby: Premiership Rugby:
Sale Sharks - Bristol Bears

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen

14:00 Dart: 2022 Players Championship:
2. kolejka

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - AC Milan

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Rögle - Luleå

18:30 Rugby: Autumn Nations Series:
Anglia - RPA

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Edmonton Oilers

20:00 Dart: 2022 Players Championship:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Calgary Flames

00:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - St. Louis Blues

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Washington Capitals

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Philadelphia Flyers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Columbus Blue Jackets

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Dallas Stars

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...