dodano: 2022-11-25 12:08
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu piłkarskich Mistrzostwa Świata w 4K:Polska - Arabia Saudyjska. Transmisje live z Autumn Nations Series w CANAL+ i Viaplay.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
16:15 Rugby: Autumn Nations Series: Walia - Australia
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Gran Canaria - BAXI Manresa
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Toronto Raptors - Dallas Mavericks CANAL+ Sport 2
22:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: UD Las Palmas - CD Tenerife
CANAL+ Sport 5
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Gran Canaria - BAXI Manresa
Eleven Sports 1
16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Forest Green Rovers - Alvechurch FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak
23:30 Bobsleje: Puchar Świata, Whistler: Przejazd czwórek mężczyzn
01:00 (so/nd) Bobsleje: Puchar Świata, Whistler: Przejazd czwórek mężczyzn Polsat Sport Extra
11:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo: Program dowolny par sportowych
13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo: Program dowolny solistek
15:15 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo: Ceremonia
20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo: Taniec dowolny
21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo: Ceremonia Polsat Sport News
09:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: Finał
12:00 Triatlon: Abu Dhabi WTCS: Finał mężczyzn
17:15 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo: Program dowolny solistów
19:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo: Taniec dowolny
20:00 Boks: Gala, Londyn: Zach Parker - John Ryder Sportklub
10:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: Melbourne United - Tasmania JackJumpers
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Pinar Karśiyaka - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Gran Canaria - BAXI Manresa TVN
09:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka: Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Carson: Jose Zepeda - Regis Prograis
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay
12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: AS Roma - Pomigliano
14:00 Rugby: Premiership Rugby: Sale Sharks - Bristol Bears