reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„To musi być miłość” - film Polsatu w stacjach Canal+

dodano: 2022-11-25 23:08 | aktualizacja: 2022-11-26 12:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość” W sobotę, 26 listopada br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i o godz. 22:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „To musi być miłość”. Producentem filmu jest Akson Studio, koproducentami są firmy z Grupy Polsat Plus, takie jak Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel, dystrybutorem jest Dystrybucja Mówi Serwis, a wsparcia udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Występują Anna Smołowik, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Zajączkowska, Ina Sobala, Maja Szopa, Karolina Szymczak, Emma Giegżno, Barbara Babilińska-Głódkowska, Kornelia Maciejewska, Mikołaj Cieślak, Piotr Ligienza, Jan Englert, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Maciej Rock, Michał Szpak i Mateusz Rusin.

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„To musi być miłość” to komedia o trzech dorosłych siostrach, które w wyniku kryzysu próbują na nowo przemyśleć swoje związki.

Komedia romantyczna, w której trzy dorosłe siostry podczas wyjazdu z matką mają czas, aby jeszcze raz przemyśleć swoje życie i związki, w których się znalazły. Decyzje trzeba będzie podjąć sprawnie, bo do każdej z nich szybko dołącza partner, błagając o kolejną szansę i licząc na przebaczenie rozmaitych grzeszków. Panowie zabierają się więc za ponowne zdobywanie serc swoich wybranek. Czy będą w tym na tyle dobrzy, by wpłynąć na decyzję bohaterek?

Autorką opowieści jest aktorka i scenarzystka Agnieszka Pilaszewska („Przepis na życie”, „Sama słodycz” i „Gry rodzinne”), za reżyserię zaś odpowiada Michał Rogalski („Ciotka Hitlera”, „Każdy wie lepiej”, „Wojenne dziewczyny” i „Stulecie winnych”), a za zdjęcia Maciej Lisiecki. Z kolei na ekranie widzowie zobaczą m.in. Małgorzatę Kożuchowską („Kiler”, „Bad Boy” i „Gierek”), Tomasza Karolaka (Listy do M.”, „Rodzinka.pl” i „39 i pół”), Annę Smołowik („Juliusz”, „Czarna owca” i „Planeta singli 3”) i Rafała Królikowskiego („Lejdis”, „Ciało” i „Pierścionek z orłem w koronie”) (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „To musi być miłość” pojawił się w kinach w piątek, 5 listopada 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis


„To musi być miłość” - emisja w sobotę, 26 listopada 2022 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...