reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Open ATV 7.2 w wersji beta

dodano: 2022-11-26 22:16
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

OpenATV software logo 360px.jpg Autorzy popularnego oprogramowania OpenATV dla dekoderów multimedialnych udostępnili w ostatnich dniach testową wersję beta. Jest oznaczony jako 7.2 i przynosi szereg aktualizacji i ulepszeń. Nowy software OpenATV 7.2 jest oparty na OE 4.1 (OpenEmbedded) i wykorzystuje biblioteki openssl w wersji 3.0.7. Popularny KODI jest tutaj w wersji 20, openvpn w wersji 2.5.8, tailscale 1.20.6. Język programowania Python w wersji 3.11 i GST 1.20.4.

Open ATV
Open atv software 7 0 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zaktualizowane zostały również inne biblioteki niezbędne do działania systemu oraz niektóre aplikacje. Aktualizacje zabezpieczeń zostały również zastosowane do wersji beta 7.2.

Autorzy Open ATV zwracają uwagę, że Open ATV 7.2 jest obecnie w fazie testów beta, a sam software 7.2 nie jest jeszcze przeznaczony do codziennego użytkowania. Na razie zespół programistów z zadowoleniem przyjmuje wszelkie zgłoszenia usterek tego oprogramowania.

Użytkownicy dekoderów E2 z Open ATV powinni na razie pozostać przy oprogramowaniu Open ATV w sprawdzonej wersji 7.1. Poprzednia wersja 7.0 zakończy wsparcie pod koniec tego roku.

Przed zainstalowaniem nowego obrazu użytkownik powinien odpowiednio wykonać kopię zapasową konfiguracji funkcjonalnej swojego obrazu za pomocą kreatora w menu odbiornika. Obraz kopii zapasowej jest wtedy szybkim sposobem na ewentualne przywrócenie odbiornika do pierwotnej postaci. Zainteresowani mogą znaleźć stronę internetową projektu OpenATV pod adresem opena.tv.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...