dodano: 2022-12-02 14:14 | aktualizacja:
2022-12-02 18:02
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), Tauron 1. Liga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), F1 H2O
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj i tutaj), snowboard
(więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
3 grudnia (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport
7:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport Extra
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
11:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport
11:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Torquay: finał kobiet, Polsat Sport Extra
11:20 (Eurosport 2) i 11:30 (Polsat Sport News)
snowboard: Puchar Świata w Les Deux Alpes, Polsat Sport News i Eurosport 2
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:05 F1 H2O, Grand Prix Sardynii: podsumowanie, Super Polsat
12:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra
13:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
13:40 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
14:00 piłka nożna, Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport News
14:45
siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport
14:00 F1 H2O, Grand Prix Sardynii: podsumowanie, Polsat Sport Extra
15:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:20 (Eurosport 1) i 15:30 (Polsat Sport News)
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: jazda po muldach, Polsat Sport News i Eurosport 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:00
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 1., Polsat Games
16:00
siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box Go
16:50
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 2., Polsat Games
17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30 (Polsat Sport) i 19:00 (Polsat Sport News)
siatkówka, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin, Polsat Sport i Polsat Sport News
17:30
bobsleje, Puchar Świata w Park City: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News
17:50
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 3., Polsat Games
18:00
siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - Olimpia Sulęcin, Polsat Box Go
18:50
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 4., Polsat Games
19:00
gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport
19:00
siatkówka, Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz, Polsat Box Go
19:00
bobsleje: Puchar Świata w Park City: zjazd kobiet, Polsat Sport Premium 3
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Quebecu: 2. dzień, Polsat Sport Extra
20:00 F1 H2O, Grand Prix Sardynii: podsumowanie, Eleven Sports 1
20:30
siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin, Polsat Sport News
20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
21:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra
22:50
MMA: KSW47, Polsat Sport Fight
23:00
bobsleje, Puchar Świata w Park City: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 3 na 4 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:50
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 1., Polsat Games
1:40
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 2., Polsat Games
2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
2:40
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 3., Polsat Games
3:40
e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE vs FNC - mapa 4., Polsat Games
4:00
MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport
4 grudnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra
9:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
11:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport
11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6
13:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport
14:45
siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport
15:00
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: skoki akrobatyczne, Polsat Sport News
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:00
e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 vs RGE - mapa 1., Polsat Games
16:50 F1 H2O, Grand Prix Sardynii: podsumowanie, Polsat Sport Extra
16:50
e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 vs RGE - mapa 2., Polsat Games
17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport
17:55
e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 vs RGE - mapa 3., Polsat Games
18:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
19:00
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Quebecu: 3. dzień, Polsat Sport News
19:00
siatkówka, Tauron Liga: Moya Radomka Lotnisko Radom - Roleski Grupa Azoty Tarnów, Polsat Box Go
19:05 F1 H2O, Grand Prix Sardynii: podsumowanie, Super Polsat
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Quebecu: 3. dzień, Polsat Sport Extra
20:00 F1 H2O, Grand Prix Sardynii: podsumowanie, Eleven Sports 1
20:30
siatkówka, Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław, Polsat Sport
20:30
siatkówka, SuperLega: GAS Sales Bluenergy Piacenza - Top Volley Cisterna, Polsat Sport News
20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
21:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
21:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra
22:50
MMA: KSW58, Polsat Sport Fight
23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 4 na 5 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:55
e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 vs RGE - mapa 1., Polsat Games
1:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
1:45
e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 vs RGE - mapa 2., Polsat Games
2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
2:50
e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 vs RGE - mapa 3., Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.