reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sisi” 2 ze zdjęciami w Polsce na kanale Epic Drama

dodano: 2022-12-01 18:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „Sisi” W poniedziałek, 26 grudnia br. o godz. 21:30 na kanale Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu austriacko-niemieckiego serialu „Sisi”, którego producentem jest Story House Productions. Część zdjęć miała miejsce również w Polsce - w Zakopanem. Występują Dominique Devenport, Romy Schroeder, Amanda Da Gloria, Murathan Muslu, Bernd Hölscher i Jannik Schümann. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

Epic Drama „Sisi”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W grudniu br. kanał Epic Drama po raz kolejny zabiera widzów w magiczną podróż na wiedeński dwór cesarski. Dominique Devenport pojawi się jako Sisi w nowym sezonie serialu kostiumowego opartego na historii XIX-wiecznej pary królewskiej: Elżbiety „Sisi” z Bawarii oraz jej męża, austriacko-węgierskiego cesarza Franciszka Józefa (w tej roli Jannik Schümann). 1. sezon tego dramatu został wyprodukowany w 2021 roku przez Story House Productions.

W zbliżające się święta Bożego Narodzenia będzie miał premierę drugi sezon serialu „Sisi” - emisja nowych odcinków na kanale Epic Drama odbywać się będzie o godzinie 21:30 codziennie od 26 grudnia aż do sylwestra, kiedy zostanie wyemitowany ostatni, szósty odcinek.

Drugi sezon rozpoczyna się w momencie, gdy na świat przychodzi następca tronu. Jednak to, co powinno być radosną chwilą dla Sisi (Dominique Devenport) i Franza, zostaje wkrótce przyćmione przez ponowne walki o władzę w Europie: Otto von Bismarck grozi Austrii nową wojną. Sisi stara się ze wszystkich sił wspierać zarówno męża, jak i naród. I choć nieustannie demonstruje swój talent dyplomatyczny, wciąż czuje się uwięziona jak ptak w złotej klatce. Kiedy jednak musi wyjechać na Węgry z misją polityczną, udaje się jej po raz pierwszy od wielu lat poczuć beztroskę. Nieokiełznane, bezkresne przestrzenie węgierskiej puszty, proste życie ludzi i mężczyzna, z którym można „konie kraść”. Podczas gdy Franz odkrywa swoją wrażliwą stronę na wiedeńskim dworze, Sisi skutecznie opiera się urokowi hrabiego Andrássy'ego (Giovanni Funiati), który niezmiernie ją fascynuje. Kiedy jednak trafia do niewoli u Andrássy'ego, musi zadać sobie pytanie, jak długo może pozostać nieugięta.

Zdjęcia do nowego sezonu serialu odbywały się na Łotwie i Litwie, głównie w Wilnie i jego okolicach, a także w Trokach, Kiernowie i Rokiškis. Część zdjęć miała miejsce również w Polsce - w Zakopanem. W produkcji brało udział około 2500 statystów.

Drugi sezon „Sisi” został wyreżyserowany przez Svena Bohse i Miguela Alexandra, a autorami scenariusza są: Elena Hell, Svenja Rasocha, Robert Krause i Andreas Gutzeit. W rolach głównych występują: szwajcarsko-amerykańska aktorka Dominique Devenport, znana z filmu „Nocny pociąg do Lizbony”, oraz niemiecki aktor Jannik Schümann, który wystąpił w takich filmach, jak „Środek świata” i „Charité”. W obsadzie znaleźli się również: Murathan Muslu jako przywódca węgierskich rebeliantów Ödön Körtek; Romy Schroeder jako Marie, córka służącej Sisi; Amanda Da Gloria jako hrabina Emanuelle Andrássy, siostra hrabiego Andrássy'ego, oraz Bernd Hölscher jako kanclerz Otto von Bismarck.

Drugi sezon „Sisi” będzie miał premierę w poniedziałek, 26 grudnia br. (Boże Narodzenie) o godzinie 21:30 na kanale Epic Drama. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie co wieczór o tej samej porze do soboty, 31 grudnia br. (sylwester) (więcej tutaj).
 
Dominique Devenport w serialu „Sisi”, foto: foto: Armands Virbulis
Dominique Devenport w serialu „Sisi”, foto: foto: Armands Virbulis
Dominique Devenport i Jannik Schümann w serialu „Sisi”, foto: Viasat World
Dominique Devenport i Jannik Schümann w serialu „Sisi”, foto: Viasat World


„Sisi” - sezon 2., emisja codziennie (od 26 grudnia 2022 roku) o godz. 21:30 na kanale Epic Drama. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...