reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky pobiera opłaty za pomijanie reklam

dodano: 2022-12-05 20:36 | aktualizacja: 2022-12-05 21:00
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Sky Stream Sky UK zaczęło pobierać dodatkowe opłaty od widzów za swoje produkty Sky Stream i Sky Go. Pakiet pomijania reklam był wcześniej darmowy, ale 1 grudnia br. zaczęła obowiązywać opłata 5 funtów miesięcznie, chyba że subskrybenci zdecydują się zrezygnować.

Sky
Sky Stream


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Stream to samodzielny produkt przesyłania strumieniowego, podobny do Sky Glass, tylko bez telewizora. Sky Go od dawna towarzyszy usłudze satelitarnej Sky, która niedawno zaczęła otrzymywać dedykowane aplikacje na urządzenia, takie jak Sky Go.

Dzięki opcji "Ad Skipping Ads On" użytkownicy mogą szybko pomijać reklamy podczas korzystania z takich funkcji, jak Live Pause, Restart, Playlist czy Sky On Demand. Pakiet pomijania reklam wcale jednak nie oznacza, że widz nie zobaczy żadnych reklam. Po prostu pozwala szybko przewijać reklamy za pomocą odpowiednich przycisków na pilocie i menu ekranowym. Pakiet nie przewija reklam w telewizji na żywo, ani w innych aplikacjach telewizyjnych, takich jak YouTube czy Spotify.

Na razie użytkownicy Sky Glass TV unikną opłat przez co najmniej kolejne 18 miesięcy.

Możliwe jest również przewijanie reklam w aplikacjach ITVX, STV Player i All4 TV.

Wprowadzanie pomijania reklam jest zgodne ze schematem nadawców typu ITV, którzy tradycyjnie wyświetlają reklamy w swoich kanałach linearnych i dodają opłatę za nieoglądanie reklam w usłudze strumieniowej. Z kolei Netflix i Disney wprowadzają nowe poziomy, które obejmują reklamy.

ITVX pobiera opłatę w wysokości 5,99 funta, a platforma All4 nadawcy Channel 4 pobiera 3,99 funta od klientów, którzy chcą pominąć reklamy.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...