reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Puls przedłuża umowę z Polsat Media

dodano: 2022-12-06 16:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Polsat Media Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i Puls 2, oraz biuro reklamy Polsat Media (Grupa Polsat Plus) podpisały umowę o kontynuacji współpracy w zakresie sprzedaży czasu reklamowego. Od niedzieli, 1 stycznia 2023 roku Polsat Media nadal będzie wyłącznym reprezentantem handlowym Telewizji Puls w zakresie sprzedaży spotów reklamowych. Nadawca kontynuuje seriale „Lombard. Życie pod zastaw” i „Dzielnica strachu” oraz pasmo „Puls Kids” i zapowiada nowe programy - serial „Kurierzy”, animację z Jeżykiem, filmy fabularne i reality show.

Telewizja Puls TV Puls Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W Telewizji Puls stawiamy na dalszy rozwój naszych kanałów TV Puls, Puls 2 oraz pasma „Puls Kids”, które jest liderem wśród widowni dziecięcej. Przed nami ambitne plany, a do ich realizacji potrzebujemy silnego, stabilnego partnera - dlatego ponownie zdecydowaliśmy się na współpracę z Polsat Media - powiedział Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls. - Na wiosnę szykujemy nowy serial i nowy reality show, trwają prace nad serialem animowanym z Jeżykiem „Puls Kids”, w przyszłym roku chcemy zająć się również produkcją filmów fabularnych, oraz oczywiście kontynuujemy nasze hitowe produkcje jak „Lombard. Życie pod zastaw” i „Dzielnica strachu”. Inwestujemy również w obecność naszej marki poza telewizją, tworząc świat Jeżyka: do sprzedaży trafiły już m.in. gry, książeczki i puzzle na licencji „Puls Kids”. W sklepach dostępne są także nowe gry planszowe na licencji serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Mamy za sobą wyjątkowo trudny rok, co jest głównie związane ze źle przeprowadzonym procesem zmiany standardu nadawania. Rok 2023 stawia przed nami nowe wyzwania, ale jest też szansą na mocne odbicie, wierzymy więc, że pracując z silnym partnerem sprzedażowym uda nam się zrealizować nasze ambitne plany - dodał.

 

- Bardzo się cieszę, że przedłużamy umowę z Telewizją Puls na kolejne lata. To nasz największy partner w obsłudze brokerskiej, a zarazem jeden z największych nadawców na rynku. Nasza dotychczasowa współpraca układała się bardzo dobrze i jestem przekonany, że w nadchodzącym czasie będzie ona jeszcze lepsza

- uważa Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat (Grupa Polsat Plus).

 
Poprzednią umowę Telewizja Puls podpisała z Polsat Media w 2020 roku (więcej tutaj).

Nadawca kontynuuje seriale „Lombard. Życie pod zastaw” (więcej tutaj) i „Dzielnica strachu” (więcej tutaj) oraz pasmo „Puls Kids” (więcej tutaj) i zapowiada nowe programy - serial „Kurierzy” (więcej tutaj), animację z Jeżykiem, filmy fabularne i reality show.
 
Telewizja Puls kontynuuje współpracę brokerską z Polsat Media, foto: Telewizja Puls
Telewizja Puls kontynuuje współpracę brokerską z Polsat Media (dane za Telewizją Puls), foto: Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...