reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

10-12.12 Polsat Sport: Puchar Mistrzów i finały

dodano: 2022-12-09 11:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 10-11 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Lotto Superliga, rugby - Puchar Mistrzów, gala bokserska Top Rank, Babilon MMA, High League, Ultimate Fighting Championship (UFC), badminton, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, short track, snowboard oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go.

Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj, tutaj i tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), rugby - Puchar Mistrzów (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Babilon MMA (więcej tutaj), High League (więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

10 grudnia (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 MMA, Ultimate Fighting Championship 282 (UFC282): odliczanie, Polsat Sport

9:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 short track: Puchar Świata w Ałmatach, Polsat Sport News

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 (Polsat Sport Premium 1) i 15:00 (Eurosport 1) snowboard, Puchar Świata w Winterbergu: drużynowy slalom równoległy, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Matches” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 MMA, Ultimate Fighting Championship 282 (UFC282): ważenie, Polsat Sport

13:15 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: jazda po muldach, Polsat Sport Premium 1

13:30 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie, finał: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

14:00 rugby, Puchar Mistrzów: Racing 92 - Leinster Rugby, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, Lotto Superliga: finał, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 MMA, Ultimate Fighting Championship 282 (UFC282): ważenie, Polsat Sport Extra

17:00 siatkówka, SuperLega: Top Volley Cisterna - WithU Werona, Polsat Sport News

17:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Rawlplug Sokół Łańcut - Suzuki Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Moya Radomka Lotnisko Radom, Polsat Box Go

19:15 MMA: High League 5, Polsat Box Go

19:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) MMA: Babilon MMA 33, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:40 (Polsat Sport News) i 20:00 (Eurosport 1) łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie, finał: taniec dowolny, Polsat Sport News i Eurosport 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Calgary: 1. dzień, Polsat Sport Premium 2

20:55 rugby, Puchar Mistrzów: Castres Olympique - Exeter Chiefs, Polsat Sport Premium 1

20:45 (Eurosport 1) i 21:00 (Polsat Sport News) łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie, finał: program dowolny solistek, Polsat Sport News i Eurosport 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie, finał: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

22:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 10 na 11 grudnia (z soboty na niedzielę)
1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship 282 (UFC282): ważenie, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

1:30 (Polsat Sport) i 3:00 (Polsat Sport Extra) gala bokserska Top Rank w Nowym Jorku, Polsat Sport i Polsat Sport Extra

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 MMA: Ultimate Fighting Championship 282 (UFC282), Polsat Sport

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

11 grudnia (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Matches” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport

7:00 badminton, turniej BWF World Tour Finals w Bangkoku: finał, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 snowboard, Puchar Świata w Edmonton: big air, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 short track, Puchar Świata w Ałmatach, Polsat Sport News i Eurosport 2

10:00 (Polsat Sport Premium 2) i 14:30 (Eurosport 1) snowboard, Puchar Świata w Winterbergu: slalom równoległy, Polsat Sport Premium 2 i Eurosport 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

13:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie, finał: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie, finał: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

16:00 siatkówka, Tauron Liga: Roleski Grupa Azoty Tarnów - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Box Go

16:15 rugby, Puchar Mistrzów: Saracens - Edinburgh Rugby, Polsat Sport Extra

17:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

18:00 siatkówka, SuperLega: Gioiella Prisma Taranto - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - IŁ Capital Legionovia Legionowo, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:50 koszykówka, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Calgary: 3. dzień, Polsat Sport News

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Calgary: 3. dzień, Polsat Sport Extra

22:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

22:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Matches” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 11 na 12 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Matches” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 MMA: KSW62, Polsat Sport Fight

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...