reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Samochody w styczniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-12-10 12:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W styczniu 2023 roku kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Ciężarówką po bezdrożach” (sezon 2.) i „Gruchoty za gotówkę” (sezon 5.).

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Ciężarówką po bezdrożach” 2 („Backroad Truckers” 2)
emisja: od piątku, 6 stycznia 2023 roku o 21:00

- Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno - przed nami kolejny sezon programu „Ciężarówką po bezdrożach” - zapowiada nadawca. Kierowcy przemierzają bezlitosne tereny zachodniej Kanady. W programie widzowie zobaczą jeszcze trudniejsze wyzwania, jeszcze większe maszyny i jeszcze gorętsze spory. Specjaliści od rozwiązywania najtrudniejszych problemów - Big Donny, Dave, Dale, Craig i Angela - walczą ze sobą i z Matką Naturą, aby wykonać kolejne zadania. Ścigają się z czasem, przewożąc ważne ładunki za duże pieniądze. Próbują swoich sił w holowaniu zepsutych pojazdów w trudno dostępnych miejscach, walczą z błotem, śniegiem i powodziami. Każdy kilometr drogi to sprawdzian ich odwagi i determinacji (więcej tutaj).

„Gruchoty za gotówkę” 5 („Bangers & Cash” 5)
emisja: od piątku, 6 stycznia 2023 roku o 22:00

Polsat Viasat Explore zaprasza do świata Mathewsonów w piątym sezonie serii „Gruchoty za gotówkę”. Bohaterami programu są członkowie trzypokoleniowej rodziny. Mathewsonowie to dynastia aukcjonerów klasycznych samochodów. - „Można to zrobić tak, jak chce tata. Albo tak... jak chce tata” - stwierdza Dave, syn głowy rodu. W tym roku Mathewsonowie odnajdą i sprzedadzą na aukcjach ponad 3 tysiące klasycznych aut. - „Właściciele się zmieniają, ale te pojazdy mają swoje własne życie” - mówi Derek Mathewson, głowa rodziny. Żaden pojazd nie jest odrzucany, pod młotek idą maszyny z każdym rodzajem silnika, a pojęcie „klasyczny samochód” ulega ciągłym modyfikacjom. Obok brytyjskich klasyków, takich jak Aston Martin, na aukcje trafiają również modele popularne na rynku wtórnym, takie jak Ford Sierra Cosworth. Za każdy pojazd można dostać dobrą cenę - rynek wciąż się zmienia, ale zawsze zdarzają się prawdziwe okazje (więcej tutaj).
 
Angela Kirstein „The Rookie” w programie „Ciężarówką po bezdrożach”, foto: Viasat World
Angela Kirstein „The Rookie” w programie „Ciężarówką po bezdrożach”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...