reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MUX L3 wznowił nadawanie, w ofercie m.in. Stars.TV

dodano: 2022-12-12 11:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

telewizja naziemna antena DVB-T 9 grudnia br. około godz. 23:00 spółka MWE Broadcast wznowiła nadawanie sygnału w ramach lokalnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej MUX L3. Dotyczy to nadajnika w Tomaszowie Mazowieckim, który został zamontowany na kominie Wistom.

NTC DVB-T naziemna telewizja cyfrowa MUX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po kilku miesiącach przerwy, sygnał MUX L3 można odbierać na k. 36 (594 MHz) w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach, czyli na tej samej częstotliwości co wcześniej. Zmieniła się za to lokalizacja - nie jest to już wieża przy ulicy ul. Mościckiego 14/18 w centrum miasta, a jeden z kominów dawnych Zakładów Włókien Chemicznych Wistom na północno-wschodnich obrzeżach miasta. Dodajmy, że zmiana lokalizacji umieszczenia nadajnika jest następstwem rezygnacji przez MWE Broadcast z usług Emitela, co skutkowało wyłączeniem emisji z końcem czerwca br.

Maksymalna moc ERP emisji MUX L3 z Tomaszowa Mazowieckiego wynosi 1,2 kW; modulacja QPSK, wartość FEC 1/2. Multipleks zawiera pięć kanałów: TVC, STARS.TV, TV Okazje, Filmax i Junior Music.

Grupa MWE Networks planuje wznowić nadawanie MUX L3 także z Częstochowy. - Nadajnik w Częstochowie ruszy, gdy otrzymamy pozwolenie radiowe i zostanie zamontowany system nadawczy na kominie. Zimowa pogoda spowalnia niestety prace instalatora - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel Grupy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...