reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe oprogramowanie dla Sagemów uniemożliwi wyłudzenia

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Polsat zmienił taktykę działania i zmienił oprogramowanie tunerów Sagem. Każdy z nowo dostarczonych tunerów nie będzie teraz aktywny nawet na kanały FTA, aż do czasu aktywacji na konkretnego abonenta. Ma to zapobiec wyłudzeniom i piractwu pakietu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat obawia się coraz bardziej piractwa i wyłudzeń, które dotknęły konkurencyjne platformy Cyfry+ i Wizji TV. Zabezpieczono już oryginalne karty kodowe przed nielegalnym sczytywaniem. Przyszedł czas na zmianę oprogramowania tunerów Sagem tak, aby świeżo upieczony abonent nie mógł oglądać ogólnie dostępnych kanałów. Nim umowa nie zostanie zarejestrowana, to abonent nic nie zobaczy!

Z drugiej strony doszły nas informacje, że bardzo wzrosła liczba uszkodzonych odbiorników Sagem (nie Samsung!!!) z pierwszych wersji jakie trafiły do Polski. Na szczęście Polsat płaci za wymiany i poprawił struktury kontrolne w centrum abonentów, aby nie dać się nabrać na pomysły oszustów, którzy nie przebieraja w środkach, aby zarobić dodatkowe pieniądze na tej platformie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...