reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kamil Jachyra na koncercie „Debiuty”

dodano: 2022-12-18 20:08 | aktualizacja: 2022-12-19 00:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W sobotę, 17 grudnia br. w stacji TVP2 wyemitowany został premierowo 13. odcinek polskiego programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Był to finał tej serii. W kolejnych dniach będzie go można zobaczyć w kanałach TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka. Widowisko poprowadził Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info). Zwycięzca serii wystąpi podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kamil Jachyra wystąpi w koncercie „Debiuty” podczas jubileuszowego, 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu. O zwycięstwie zadecydowali widzowie w głosowaniu SMS-owym podczas finału „na żywo” programu „Szansa na sukces. Opole 2023”.

W finale programu „Szansa na sukces. Opole 2023”, który odbył się w sobotę, 17 grudnia 2022 roku, o nagrodę główną walczyło dwunastu wokalistów - Pola Deptuła, Jakub Łosiński, Maria Feduniewicz, Amelia Kita, Arkadiusz Borzdyński, Dominik Będzmierowski, Jakub Brzeziński, Tomasz Besser, Angela Gerłowska, Kamil Jachyra, Karolina Wójtowicz, Oliwia Socha. Każdy z uczestników zaśpiewał z gwiazdą wygranego przez siebie odcinka. Po występach decyzją widzów w drugiej części finału znalazło się trzech wykonawców: Amelia Kita, Kamil Jachyra i Jakub Łosiński.

W dalszej części programu uczestnicy zaśpiewali utwory wylosowane przez prowadzącego Marka Sierockiego („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info), a wyniki wcześniejszego głosowania zostały wyzerowane i widzowie ponownie mogli wysyłać SMS-y na swojego faworyta. Kamil Jachyra wykonał piosenkę „Wołanie przez ciszę” grupy Universe i uzyskał największą liczbę głosów. Nagrodą dla zwycięzcy jest udział w koncercie „Debiuty” podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu.

Kamil Jachyra ma 15 lat i pochodzi z Mielca. Do finału programu „Szansa na sukces. Opole 2023” trafił dzięki wygranej w odcinku z Robertem Chojnackim, podczas którego zaśpiewał utwór „Zostańmy sami”.

Wokalistom towarzyszył zespół pod kierownictwem Grzegorza Urbana, a nad realizacją programu czuwał reżyser Konrad Smuga (więcej tutaj).

„Szansa na sukces. Opole 2023” - emisja na kanałach TVP2, TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...