reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rusza nowa telewizja Al Mashhad na 13°E

dodano: 2022-12-20 08:13 | aktualizacja: 2022-12-20 10:09
autor: RO | źródło: arabadonline.com

https://www.arabadonline.com/en/details/news-in-brief/Tony-Khalife-discloses-his-new-media-project-Al-Mashhad Libański dziennikarz Tony Khalife, gospodarz talk-show i prezenter programowy, nadchodzi ze swoim projektem medialnym. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie radia i telewizji pozwoliło wyruszyć w nową podróż z projektem Al Mashhad. Szykujący się do startu kanał telewizyjny ma być transmitowany w całej Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie m.in. przez satelitę Eutelsat Hot Bird 13C (13°E). Właśnie rozpoczęły się testy.

Al Mashhad
Al Mashhad


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plansza kontrolna dla Al Mashhad została uruchomiona w nieszyfrowanym przekazie FTA w kodeku MPEG-4 i rozdzielczości HD w ramach multipleksu dubajskiego operatora du na częstotliwości 11,747 GHz, pol.H (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK).

Al Mashhad ma być prywatnym, niezależnym i wieloplatformowym kanałem informacyjnym, kierowanym przez renomowanego dziennikarza wraz z kohortą inwestorów. Z korespondentami i dziennikarzami z całego świata ma stworzyć holistyczny i unikalny projekt dostosowany do arabskiego widza. Kanał będzie oferował różnorodne programy i nadawany będzie z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Platforma Al Mashhad ma na celu zaspokojenie potrzeb różnych odbiorców w regionie MENA. Mają pomóc treści od wiadomości, sportu, zaawansowanych technologii i społecznościowych talk-show, po ogólną rozrywkę, filmy dokumentalne i programy satyryczne oparte na arabskiej rzeczywistości. Al Mashhad chce wypełnić lukę w informowaniu i angażowaniu młodszych pokoleń w ogólne życie publiczne, a także dać miejsce do komunikacji, wyrażania opinii i poglądów. Nadawca będzie aktywnie działać na platformach społecznościowych typu Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, TikTok i YouTube.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 51 (11,747 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK)

ID: Al Mashhad
PID V: 4321 (MPEG-4 / HD)
PID A: 4322 (ara)
PID PCR: 4321
SID: 9520
PID PMT: 4320
Provider: Du
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Plansza kontrolna nowego kanału Al Mashhad. Regularna transmisja może ruszyć jeszcze przed końcem 2022 roku


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...