reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Przyjaciółki” 19 na kanale Polsat Seriale

dodano: 2022-12-24 04:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W sobotę i niedzielę, 24 i 25 grudnia br. na kanale Polsat Seriale wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11. i 12. sezonu 19. polskiego serialu obyczajowego „Przyjaciółki”, którego producentem jest Akson Studio. Wystąpią Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Ewa Kasprzyk, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Olga Sarzyńska, Piotr Polk, Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Rafał Królikowski, Piotr Jankowski, Bartłomiej Kasprzykowski, Mateusz Damięcki i Paweł Deląg. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, Polsat 2, Polsat Seriale i Polsat Film.

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuzanna i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anna premiera dziewiętnastego sezonu serialu obyczajowego „Przyjaciółki” odbędzie się w Wigilię i pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia na kanale Polsat Seriale. Stacja w ciągu dwóch dni pokaże wszystkie odcinki dziewiętnastej serii.

Za sprawą nowych bohaterów życie tytułowych bohaterek nabierze innych barw. Rafał Królikowski jako Rafał i Piotr Jankowski jako Łukasz wprowadzą w życiu Ingi (w tej roli Małgorzata Socha) niemałe zawirowania. Adam Zdrójkowski jako Patryk, Karol Dziuba jako Dawid i Piotr Polk jako Jan okażą się bezcennym wsparciem dla Patrycji w salonie fryzjerskim. Czy to już wszystkie nowe twarze i inne niespodzianki, jakie czekają na widzów w zapowiadanych odcinkach „Przyjaciółek”? Co jeszcze wkrótce widzowie zobaczą na antenie kanału Polsat Seriale? Awans w pracy, kolejną szansę na miłość, budowanie rodziny, niespodziewanie powracającą przeszłość i szansę na lepszą przyszłość.

Przed Ingą, która od dłuższego czasu nie może znaleźć szczęścia w miłości, otworzą się zupełnie nowe możliwości. Na jej drodze niespodziewanie stanie swatka Sara (Olga Sarzyńska) i zaoferuje swoją pomoc. Anna (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) po miesiącach burz, nareszcie odnajdą w życiu spokój. Gdy zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zacznie się powoli układać, do ich drzwi nagle zapuka Maria (Ewa Kasprzyk), z walizkami. Po niełatwych początkach Zuzanna (Anita Sokołowska) w końcu otworzy się na nową relację i da szanse Błażejowi (Mateusz Damięcki). W pracy również wróci dobra passa. Czeka ją awans - zostanie dyrektorką. Patrycja (Joanna Liszowska) stanie na rozdrożu - serce kontra rozum. Czym się kierować? Czy mając świadomość tego, co przeszła z Wiktorem (Paweł Deląg), powinna dać mu drugą szansę i uwierzyć w to, że się zmienił i teraz jest innym człowiekiem, który już nigdy jej nie skrzywdzi? Choć rozum i Elżbieta (Elżbieta Jarosik) podpowiedzą co innego, stare uczucie jest wyjątkowo silne i trudno będzie z nim walczyć (więcej tutaj).

„Przyjaciółki” - sezon 19., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 17:00 na kanale Polsat Seriale

Anna naprawiła relacje z Pawłem, znowu się dogadują. Niespodziewanie do domy Anny i Pawła zamierza się wprowadzić Maria. Pomiędzy Ingą i Konradem w ciągu minionego roku coś zaszło. Ona czuje się przy nim niezręcznie. Przyjaciółki poznają swatkę Sarę. Inga zastanawia się, czy nie skorzystać z jej usług. Zuzanna została dyrektorem generalnym banku i zamieszkała z Błażejem. Stara się połączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym, ale jest to wyczerpujące. Patrycja ma problem, obie jej pracownice zwolniły się. Na ich miejsce zatrudnia Patryka, choć niepokoi ją jego brak doświadczenia. Wiktor stara się wrócić do Patrycji.

Odcinek 2.
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Patrycja zatrudniła także Dawida - przyjaciela Patryka. Ciągle stara się o kredyt, by wykupić resztę udziałów zakładu fryzjerskiego. Anna bardzo się martwi, bo okazuje się, że Maria padłą ofiarą przekrętu finansowego. Jeden z klientów Pawła również dał się naciągnąć. Przekręt okazuje się poważniejszy, jest o wiele więcej oszukanych. Zuzanna przesłuchuje kandydatów na stanowisko swojego zastępcy. Problemy w pracy odbijają się na jej życiu prywatnym. Krzysztof i Jakub nie zostają zaproszeni na urodziny ich kolegi z przedszkola. Zuzannę odwiedza mężczyzna, który podaje się za jej ojca. Inga podejrzewa, że jej córka zaszła w ciążę, bo Hanna źle się czuje. Tymczasem Sara częściej odwiedza Ingę, ta jednak nie jest jeszcze przekonana do jej usług, choć powoli zaczyna zmieniać zdanie.

Odcinek 3.
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Hubert Laskowski podaje się za ojca Zuzanny. Zuza nie wierzy mężczyźnie i każe mu wyjść z domu. Stefa potwierdza, że tajemniczy osobnik jest ojcem Zuzanny. Zuzanna jest wściekła na Stefę. Wyładowuje złość na swojej nowej zastępczyni - Oldze. Anna nadal bardzo martwi się o los swojej rodziny. Paweł ciężko znosi obecność Marii i Gabriela. Problem z przekrętem jest poważny, może być bardzo trudno odzyskać pieniądze. Inga decyduje się na skorzystanie z usług Sary. Sara sugeruje jej spróbować być bardziej asertywną, lecz ona ma z tym duże problemy. Patrycja ma problemy wychowawcze z Mikołajem, zaczął się buntować. Elżbieta jest nadal zła na Patrycję. Wiktor chce spotkać się z Mikołajem.

Odcinek 4.
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 20:00 na kanale Polsat Seriale

Patrycja przeżywa trudne chwile. Elżbieta przychodzi do chorego Mikołaja z wizytą, nie chcąc się odcinać od swojej rodziny. Wiktor od paru dni nie ma czasu się spotkać. Patrycja za nim tęskni. Zuzanna postanawia spotkać się ze swoim ojcem. Olga czuje się niedoceniana przez Zuzannę. Konrad na wizytacji chwali Zuzannę za dobrze wykonywaną robotę. Anna też ma kłopoty. Po tym jak wydało się, że pieniądze stracone w przekręcie prawdopodobnie nie są do odzyskania, Gabriel zachowuje się dziwnie wobec Marii. Paweł nadal ciężko znosi obecność Marii i Gabriela. Inga dowiaduje się, że Sara znalazła dla niej trzech kandydatów. Przed spotkaniami zamierza ją do nich przygotować. Randka z pierwszym kandydatem idzie dobrze, dopóki nie przysiada się do nich Hanna. W odcinku pojawi także Rafał.

Odcinek 5.
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 21:00 na kanale Polsat Seriale

Anna dowiaduje się, że Gabriel potrącił rowerzystę na pasach. Anna stara się pomóc Gabrielowi. Paweł jest wściekły. W końcu wyrzuca Gabriela z domu. Anna traci zimną krew, ma dość prób łagodzenia sytuacji. Inga straciła zapał do dalszego randkowania, ale Sara nie odpuszcza. Robert i Andrzej postanawiają „walczyć” o Ingę. Inga jest wściekła na Andrzeja i Roberta. Grozi im, że jeżeli nie dadzą jej spokoju, to odetnie się od nich kompletnie. Zuzanna martwi się, bo od spotkania w parku Hubert nie odzywa się. Zuzanna nie wie, co o tym myśleć. Postanawia go odwiedzić. Właścicielka mieszkania mówi jej, że wyprowadził się dzień wcześniej. Patrycja postanawia zatrudnić kogoś podobnego do Wiktora na stałe na „myjce”. Ostatecznie postanawia dać szansę Janowi - bezdomnemu, który wcześniej jej pomógł. Ale tymczasem Patrycja dostaje telefon od zdenerwowanej Elżbiety. Okazuje się, że Mikołaj spadł ze schodów. W odcinku pojawi się także Łukasz.

Odcinek 6.
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 22:00 na kanale Polsat Seriale

Patrycja nie wie, co robić po ultimatum Wiktora. Nie chce wybierać pomiędzy Elżbietą a Wiktorem. Zwłaszcza, że uświadamia sobie, jak bardzo kocha Wiktora. Tymczasem Wiktor stara się zaprzyjaźnić z Mikołajem. Sara zaczyna odczuwać, że porwała się na za głęboką wodę, usiłując wyswatać Ingę. Inga nie jest już pewna, czy algorytm Sary działa, ale całkiem przyjemnie upływa jej czas w towarzystwie Łukasza. Zuzanna jest wściekła na Stefę, ma do niej żal za kolejną próbę oddzielenia jej od Huberta. Postanawia zaprosić go do domu. Ma nadzieję, że wszystko ułoży się. Olga ma dosyć tego, jak Zuzanna ją traktuje. Anna jest zszokowana, bo ktoś rozwiesza w sąsiedztwie plakaty z samochodem Gabriela. Anna powoli ma dosyć pomagania wszystkim. Anna dowiaduje się, że Gabriel od ponad roku uprawia niebezpiecznie szybkie nocne jazdy po mieście.

Odcinek 7.
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 17:00 na kanale Polsat Seriale

Inga i Andrzej dowiadują się, że Hanna chce się wyprowadzić. Chciałaby znowu spotkać się Łukaszem, lecz ten nie ma czasu. Anna jest zła na Pawła i Marię, ma dosyć wszystkim wokół. Postanawia na jakiś czas przenieść się do hotelu, marzy o chwili spokoju. Anna dowiaduje się, że Stanisław chce zamieszkać z Hanną. Paweł jest przeciwny, ale Anna zgadza się. Anna postanawia postawić Marię do pionu. W salonie Patrycji Maria poznaje Jana. Zuzanna jest zła na Błażeja, który ostatnio zaczął zaniedbywać chłopców. Okazuje się, że firma Błażeja ma kłopoty. Zuzanna boi się, że odtrąca swoich bliskich. Patrycja znajduje u Mikołaja w plecaku pierścionek matki jego koleżanki. Zamierza powiedzieć jej o tym. Mikołaj jest zły na Patrycję, czuje, że zawiodła jego zaufanie. Patrycja zamierza raz na zawsze rozwiązać spór Wiktora i Elżbiety.

Odcinek 8.
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Anna ma dosyć ciągłego bycia mediatorką w problemach rodzinnych. Odcięła się tymczasowo od Pawła i Marii i przeniosła do hotelu. Do Pawła powoli dociera co robił nie tak. Inga dowiaduje się, że Robert i Sara są parą. Czuje się oszukana przez swatkę. Nie wie także, co robić z Łukaszem. Podoba się jej, ale on nie chce związku. Zuzanna martwi się, bo ktoś ciągle podminowuje reputację firmy Błażeja. Ona zamierza mu z tym pomóc. Okazuje się, że tym szkodnikiem jest były współpracownik Błażeja. Zuzanna stara się naprawić relacje między Stefą i Hubertem. Zaprasza ich na obiad. Patrycja musi podjąć ważną decyzję - Wiktor chce, by ona i Mikołaj przeprowadzili się do niego, znalazł już nawet najemcę na mieszkanie Patrycji, bez jej zgody.

Odcinek 9.
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Patrycja zamieszkała z Wiktorem i postanawia zrobić mu niespodziankę. Tymczasem Elżbieta opowiedziała Annie o swoich podejrzeniach, ale ta nie chce się wtrącać do prywatnych spraw Patrycji i Wiktora. Błażej oświadczył się Zuzannie. Ona stara się powiedzieć mu o swoich odczuciach odnośnie ich życia intymnego, ale ciągle coś jej w tym przeszkadza. Tymczasem Stefa opowiada Błażejowi o wyznaniu Huberta. Anna wraca do domu po wizycie Pawła w hotelu. Maria ciągle ma wyrzuty sumienia po sytuacji z Janem. Paweł wykupił wycieczkę na Karaiby dla siebie i Anny. Wyjeżdżają za dwa miesiące. Inga przestaje się gniewać na Sarę i Roberta. Razem z Łukaszem dochodzą do wniosku, że łączy ich coś wyjątkowego i postanawiają częściej się widywać.

Odcinek 10.
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 20:00 na kanale Polsat Seriale

Maria chce przygotować dla Anny i Pawła kolację-niespodziankę w podziękowaniu za pomoc. Okazuje się, że Maria zaprosiła też Jana. Inga odwiedza Hannę i Stanisława w ich mieszkaniu. Stanisław przypadkiem zamyka je w środku, idąc na egzamin. Inga dzwoni do Łukasza po pomoc. Zuzanna w emocjach mówi Błażejowi, że nie odczuwa satysfakcji w trakcie stosunku. Błażej urażony wychodzi z mieszkania. Czuje, że Zuzanna zawiodła jego zaufanie. Do Zuzanny przychodzi dwójka ludzi, którzy twierdzą, że też są dziećmi Huberta. Patrycji udzieliły się podejrzenia Elżbiety - podejrzewa Wiktora o zdradę. Postanawia śledzić Jagodę, ale szybko się rozmyśla, czując się głupio. Podejrzenia jednak nie odpuszczają.

Odcinek 11.
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 21:00 na kanale Polsat Seriale

Patrycja jest zła na Elżbietę. Elżbieta wygarnia jej, że sama nadal nie ufa Wiktorowi. Patrycja czuje się głupio i ma wyrzuty sumienia za akcję w kawiarni. W rodzinie Anny też sytuacja komplikuje się. Maria jest przybita, Jan powiedział jej, że nie powinni się więcej widywać, choć nie wyjaśnił dlaczego. Anna dowiaduje się od Patrycji, dlaczego Jan nie chce widywać się z Marią. Postanawia razem z Pawłem uratować sytuację. Inga szykuje się na randkę z Łukaszem. Andrzej i Robert dowiadują się o tym, są niepocieszeni. Na randce Inga otrzymuje inne informacje, niż się spodziewała. Zuzanna konfrontuje się z Hubertem. Oznajmia mu, że nie chce go więcej widzieć. Po wyjściu na jaw przekrętu Huberta i wyjeździe Błażeja Zuzannie jest bardzo ciężko.

Odcinek 12.
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 22:00 na kanale Polsat Seriale

Patrycja i Wiktor rozstali się. Jest jej z tym ciężko. Po powrocie z pracy zauważa, że Mikołaj gdzieś zniknął. Anna i Paweł szykują się do wyjazdu na Karaiby. Okazuje się, że sprawę Jana da się rozwiązać szybciej. Jego była żona jest skłonna do zawarcia ugody. Annę od pewnego czasu dręczą złe przeczucia. Zuzanna odbiera telefon od Błażeja. On chce z nią porozmawiać o czymś ważnym. Zuzanna i Błażej godzą się. Tymczasem Hubert zabrał Grzegorza z przedszkola. Nie wiadomo, gdzie jest chłopiec. Inga odnowiła relacje z Sarą. Tym razem jako przyjaciółka a nie jako klientka. Hanna i Maria urządzają dla Ingi przyjęcie - niespodziankę.
 
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Akson Studio
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Akson Studio
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska i Mariusz Bonaszewski w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska i Mariusz Bonaszewski w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Piotr Jankowski i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Piotr Jankowski i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Liszowska i Elżbieta Jarosik w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Liszowska i Elżbieta Jarosik w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat„Przyjaciółki” - sezon 19., emisja w sobotę i niedzielę, 24 i 25 grudnia 2022 roku o godz. 17:00 na kanale Polsat Seriale. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, Polsat 2, Polsat Seriale i Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...