reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seria filmów „W krzywym zwierciadle” w Warner TV

dodano: 2022-12-24 09:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Warner TV Polska W sobotę, 24 grudnia br. kanał Warner TV w ramach pasma „Griswaldowie” pokaże takie produkcje filmowe jak „W krzywym zwierciadle: Wakacje”, „W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje” i „W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju”. Tylko jeden filmowy bohater mógłby spowodować przerwę w dostawie prądu po włączeniu świątecznych światełek w swoim domu - to Clark Griswold. Posiada ponadprzeciętne umiejętności generowania tarapatów. W Wigilię Bożego Narodzenia stacja Warner TV zaprasza na seans 3. pierwszych filmów o wpadającej w kłopoty rodzinie Griswoldów z serii „W krzywym zwierciadle” - emisja w sobotę, 24 grudnia o godz. 14:15.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Griswaldowie” w Warner TV:

Pierwsza historia z tej serii wkrótce skończy 40 lat. Chyba każdy fan świątecznych filmów zgodzi się, że od tego czasu zyskała już status klasyka. Bohaterowie przy każdej wyprawie wpadają nagle w tarapaty, choć starannie planują wszystkie etapy wycieczki. Rodzince przewodzi pewny siebie Clark Griswold, a u jego boku występuje żona Ellen i dwójka dzieci: Rusty i Audrey.

Pasmo rozpocznie się filmem „W krzywym zwierciadle: Wakacje” (emisja w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 14:15). Bohaterowie wybierają się do parku rozrywki. Pech towarzyszy im od samego początku: padają ofiarami grupy wandali, a Clark niewybrednymi żartami zniechęca do siebie barmana podczas postoju. To dopiero początek, bo zabierają ze sobą ciocię Ednę, która umiera w trasie.

„W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje” (emisja w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 16:10) to kolejne wycieczkowe perypetie Griswoldów, którzy wybiorą się za granicę. Wygrali los w loterii na międzykontynentalną wyprawę i postanowią wykorzystać każdą jej minutę. Zobaczą Stonehenge, wieżę Eiffla, rzymskie uliczki, ale i tym razem nie obędzie się bez przeszkód. Już na samym początku trafią do obskurnego hostelu, a w Stonehenge Clark zaparkuje wprost na kamiennym monolicie.

Czy w domu uda im się uniknąć kolejnych kłopotów? Nie ma na to szans: „W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju” to dalsza seria zabawnych niepowodzeń Clarka i reszty rodziny (emisja w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 18:05). Ale tata Griswold nie traci zapału: wierzy, że stworzy najbardziej rozrywkowe i tradycyjne święta, jakie widziała jego rodzina! Wybiera się więc do lasu po choinkę, ale zapomina, że potrzebuje piły do ścięcia drzewka. Wkrótce drzewko ląduje na dachu samochodu, gdyż Clark wyrwał je z ziemi z korzeniami. Griswoldowie udekorują dom tyloma światełkami, że po ich włączeniu w całym mieście następuje przerwa w dostawie prądu. Później czekają ich pożar drzewka, porwanie i wizyta jednostki Special Weapons and Tactics (SWAT) (więcej tutaj).

„Griswaldowie” - emisja w sobotę, 24 grudnia 2022 roku o godz. 14:15 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...