reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał rozrywkowy 1+1 Ukraina od 24.12 (FTA)

dodano: 2022-12-25 11:11
autor: RO | źródło: detector.media

1+1 Ukraina W sobotę, 24 grudnia br. wystartowała nowa stacja telewizyjna 1+1 Ukraina. Zasięgiem objęta została cała Ukraina już w pierwszych godzinach nadawania, także na terytoriach czasowo okupowanych. 1+1 Ukraina jest dostępna we wszystkich usługach OTT (Kyivstar TV, Megogo, Sweet TV i inne), a także w sieciach kablowych, platformie satelitarnej Viasat UA i naziemnej telewizji DVB-T2 operatora Zeonbud.

1plus1.ua
1+1 Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Kanał 1+1 zawsze wspierał Ukraińców w najważniejszych momentach historycznych kraju. Dlatego wierzymy, że projekty, które zostaną wyemitowane na drugiej antenie 1+1 Ukraina, zostaną dobrze przyjęte przez widownię. W końcu teraz, w okresie inwazji na pełną skalę, szczególnie ważne jest zapewnienie widzom nie tylko potężnego przekazu informacyjnego, ale także zapewnienie dostępu do odpowiednich treści artystycznych i rozrywkowych. Pomogą one znaleźć inspirację i siły do walki, komentuje szef biznesu telewizyjnego 1+1, Maksim Kriwickij.

W ramówce 1+1 Ukraina znajdziemy poranny program śniadaniowy „Snidanok z 1+1”, cieszący się dużą oglądalnością format telewizyjny „Życie sławnych ludzi”, różne seriale produkcji ukraińskiej i tureckiej, światowe hity filmowe, oryginalne programy kabaretowe Studia Kwartał 95 oraz inne atrakcyjne treści, które zostaną ogłoszone później.

Przypomnijmy, że niedawno Narodowa Rada ds. telewizji i radia zezwoliła na zmianę licencji międzynarodowych kanałów 1+1 International i ICTV Ukraine. Obecnie są nadawane pod nazwami 1+1 Ukraina i ICTV2. Kanały w rzeczywistości są kopiami flagowych stacji 1+1 i ICTV, które skupiły się na produkcji programu informacyjnego o wojnie w Ukrainie i w związku z innym przeznaczeniem, nie mogą wyświetlać treści rozrywkowych.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B3 (11,766 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)

ID: 1+1 Ukraine (ID wcześniej: 1+1 International HD, 1+1 HD)
PID V: 1011 (MPEG-4 / HD)
PID A: 1012
PID PCR: 1011
SID: 6101
PID PMT: 1010
Provider: 1plus1 Media
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Przekaz kanału 1+1 Ukraina HD

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...