reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mikołaj Sokół od lutego w Viaplay. Będzie komentatorem Formuły 1

dodano: 2022-12-26 19:02
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satkurier.pl

Mikołaj Sokół Viaplay Viaplay poinformował 26 grudnia w mediach społecznościowych, że Mikołaj Sokół w lutym 2023 roku dołączy do ekipy platformy streamingowej Viaplay. Dziennikarz od 2016 roku związany był z Eleven Sports, gdzie komentował wyścigi Formuły 1, pełnił rolę eksperta w studiu i na torach F1, przeprowadzał wywiady z kierowcami oraz prowadził cotygodniowy magazyn „#ElevenF1”. Wcześniej współpracował m.in. z Telewizją Polsat, gdzie komentował wyścigi F1 i przeprowadzał wywiady.

Mikołaj Sokół / Viaplay
Mikołaj Sokół Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz pracy w Eleven Sports, Mikołaj Sokół tłumaczy także polskie wydanie drukowanego magazynu „GP Racing” i posiada tam stałą rubrykę, prowadzi stronę internetową Sokolim Okiem poświęconą motorsportowi, udziela się w „Rzeczpospolitej” i „Auto Moto Technice”, dokonuje korekty merytorycznej książek o F1, współpracuje z zespołami, zawodnikami oraz firmami obecnymi w motorsporcie (tłumaczenia, komunikaty prasowe, prace redakcyjne, konsultacje, działania PR, konferencje, itd.). Jest współautorem książek i współreżyserem filmów o Robercie Kubicy, m.in. „Robert Kubica. Moja pasja”.

Zmiana przez Mikołaja Sokoła redakcji sportowej z Eleven Sports na Viaplay jest podyktowana zakupem przez Viaplay Group praw do transmisji Formuły 1 w sezonach 2023-2025.
 
Pierwszy wyścig nowego sezonu F1 w ramach GP Bahrajnu planowany jest na 5 marca 2023 roku. W tym też czasie, od 1 marca cena subskrypcji Viaplay wzrośnie z obecnych 34 zł do 55 zł miesięcznie. Do końca tego roku można jednak skorzystać z promocji na 12-miesięczną subskrypcję Viaplay.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...