reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ugotowani w parach” wiosną na antenie TVN [wideo]

dodano: 2022-12-27 10:24 | aktualizacja: 2022-12-27 17:01
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Ugotowani w parach TVN Warner Bros. Discovery Uwielbiane przez widzów kulinarne show powraca na antenę TVN. Program zaskoczy odświeżoną formułą – tym razem o zwycięstwo powalczą pary! „Ugotowani w parach” zagoszczą na antenie TVN już tej wiosny.

TVN Warner Bros. Discovery
Ugotowani w parach TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ugotowani” to dobrze znany widzom format, w którym uczestnicy rywalizują, przygotowując kolejno trzydaniową kolację i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę, oprócz satysfakcji, czeka gotówka. Na antenie TVN wyemitowano 14 cieszących się popularnością sezonów programu, a kamery zajrzały do domów uczestników w całej Polsce.

Po latach kulinarne show powróci na antenę w nowej odsłonie.
Tym razem udział w nim wezmą pary. W każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę.

„Ugotowani w parach” zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety.Castingi do programu już ruszyły!

- Przebojowe, towarzyskie i kochające wspólnie gotować pary już teraz mogą zgłosić chęć udziału w kulinarnym show. Wypełnijcie ankietę, przedstawcie się i opowiedzcie o tym, co Was łączy – być może to właśnie z Wami zobaczymy się już tej wiosny na antenie TVN! - zachęca nadawca.

Formularz zgłoszeniowy.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...