reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

RMF Classic+ Sylwester - stacja na jedną noc

dodano: 2022-12-29 10:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa RMF

RMF Classic sylwester Wielki Filmowy Maraton Taneczny Internetowa platforma RMF Classic+ uruchamia z okazji sylwestra internetowy kanał radiowy z taneczną muzyką – zarówno filmową, jak i klasyczną. Specjalna stacja RMF Classic+ Sylwester zacznie nadawać 31 grudnia o godz. 18:00. Natomiast radio RMF Classic zaprasza na „Wielki Filmowy Maraton Taneczny”, w czasie którego poza hitami wszech czasów będzie można usłyszeć także trzy najbardziej przebojowe płyty filmowe w dziejach wielkiego ekranu: „Pulp Fiction”, „Gorączka sobotniej nocy” i „Dirty Dancing”.

Grupa RMF
RMF Classic+ Sylwester


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sylwestrowy wieczór od godziny 19:00 RMF Classic zaprasza na „Wielki Filmowy Maraton Taneczny”. Aż do północy będzie można bawić się przy przebojowych piosenkach z takich tanecznych klasyków, jak: „Footloose”, „Flashdance”, a także „Baby Driver”, „Sing”, „Shrek”, „Cztery wesela i pogrzeb”, „Forrest Gump”, „Buster”, „Bridget Jones”, „9 i pół tygodnia”, „Grease” i „To właśnie miłość”. Poza tym w całości zabrzmią trzy najbardziej przebojowe płyty filmowe w dziejach wielkiego ekranu: soundtrack do filmu „Pulp Fiction”, a także dwa taneczne przeboje wszechczasów - „Gorączka sobotniej nocy” i „Dirty Dancing”.

Z kolei sylwestrowy wieczór na platformie RMF Classic+ upłynie przy niezwykle zróżnicowanej muzyce tanecznej – zarówno tej filmowej, jak i klasycznej. W stacji RMF Classic+ Sylwester zabrzmią najpiękniejsze walce, tanga, tańce oraz tematy i piosenki z najsłynniejszych filmów muzycznych: od „Tańca z szablami” Chaczaturiana, „Tańców węgierskich” Brahmsa przez walce Straussów i Czajkowskiego aż po filmowe tanga, samby, salsy i piosenki z filmów „Dirty Dancing”, „Footloose” „Mamma Mia!”, „Moulin Rouge” czy „Deszczowa piosenka”. Nie zabraknie także tematu z „Greka Zorby”, a także poloneza z „Pana Tadeusza”, w rytmie którego wejdziemy wspólnie w Nowy Rok.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...