reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky UK wycofuje kanał telesprzedaży Thane

dodano: 2022-12-30 17:00
autor: RO | źródło: helpforum.sky.com

Thane UK W Wielkiej Brytanii może zmniejszyć się liczba kanałów telezakupowych. Brytyjski Sky podaje na oficjalnym forum pomocy technicznej, że od 5 stycznia 2023 r. zakończy się dystrybucja Thane. Aktualnie kanał nadaje na całą Europę w wersji niezaszyfrowanej (FTA) z satelity Astra 2G (28,2°E).

thanedirect.co.uk
Thane UK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Thane to jeden z brytyjskich kanałów telesprzedaży, wyspecjalizowanych w najnowsze innowacyjne produkty do domu, fitnessu, zdrowia i urody.

To przede wszystkim urządzenia do sprzątania (np. myjki i odkurzacze parowe), produkty smart ułatwiające życie, do domu i ogrodu, gotowania i przechowywania, a także skuteczne rozwiązania do ćwiczeń w domu. Stację w platformie Sky UK można znaleźć na pozycji nr 679 w EPG. Na rynku funkcjonuje co najmniej 20 lat - na początku jako Thane Direct.

Informacja o zamknięciu Thane dotyczy platformy Sky UK, ale kanał jest nadawany bezpłatnie i wycofanie dystrybucji abonentom nie oznacza, że zniknie też przekaz FTA. Nadawca Thane UK milczy w kwestii planowanych zmian dystrybucyjnych.

Thane nadaje FTA w wiązce europejskiej satelity Astra 2G (28,2°E) na częstotliwości 11,112 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...