reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sylwester z gwiazdami w Warner TV

dodano: 2022-12-30 17:45 | aktualizacja: 2022-12-30 21:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Warner TV Polska Jak zapowiada nadawca, sylwester z gwiazdami - Whitney Houston, Channing Tatum i Patrick Swayze w stacji Warner TV. Jak najlepiej wejść w Nowy Rok? Tanecznym krokiem. Wystarczą popcorn i dobry nastrój, a o muzyczną oprawę zadba Warner TV. Stacja zaprasza na sylwestrowo-noworoczny maraton filmowy, w ramach którego wyemitowane zostaną hity światowego kina, gdzie taniec i muzyka są na pierwszym planie. Emisja rozpocznie się w sobotę, 31 grudnia 2022 roku o godz. 16:15. W ramach pasma „Sylwestrowa noc” kanał pokaże takie filmy jak „Dirty Dancing”, „Step Up - Taniec zmysłów”, „Step Up 2”, „Step Up 3”, „Magic Mike XXL” i „Bodyguard”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Sylwestrowa noc” w Warner TV:

Maraton rozpocznie kinowy klasyk o tańcu: „Dirty Dancing” (emisja w sobotę, 31 grudnia 2022 roku o godzinie 16:15). Dzięki rolom Baby i Johnny’ego, Jennifer Grey i Patrick Swayze potwierdzili status ikon Hollywood. Jednak początki na planie nie były proste. Nie mogli znaleźć wspólnego języka do momentu, gdy ekipa produkcyjna pokazała im nagranie ich tańca z prób: pasja bohaterów grała tam pierwsze skrzypce. Wtedy aktorzy na nowo odkryli swoją relację i poprowadzili historię przybyłej do ośrodka wypoczynkowego Baby oraz instruktora tańca Johnny’ego w sposób, który do dziś budzi emocje podczas seansu (więcej tutaj i tutaj).

W sylwestra Warner TV zaprasza widzów do kibicowania bohaterom w kolejnych podbojach tanecznych i miłosnych. W programie znajdą się trzy pierwsze części serii „Step Up” - „Step Up - Taniec zmysłów” (emisja w sobotę, 31 grudnia 2022 roku o godzinie 18:10), „Step Up 2” (emisja w sobotę, 31 grudnia 2022 roku o godzinie 20:10) i „Step Up 3” (emisja w sobotę, 31 grudnia 2022 o godzinie 22:00). Każda z produkcji pokazuje młodych ludzi, których napędza pasja do tańca: nie zważają oni na życiowe przeszkody, ani społeczne mezalianse. Ponad wszystko stawiają miłość i przyjaźń, a one motywują ich do występów w finalnym show. Dla bohaterów pierwszej części serii jest to zamykający pokaz na szkolnym absolutorium, dla postaci ze „Step Up 2” celem są sekretne zawody tańca ulicy, a w „Step Up 3” bohaterowie marzą o wygraniu światowych mistrzostw.

Niezapomniane widowisko dadzą również chippendales z „Magic Mike XXL” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku o godzinie 0:05). Tytułowy Mike zrezygnował z kariery showmana i produkuje rzemieślnicze meble. Pewnego dnia koledzy z dawnej tanecznej grupy odwiedzają jego miasto: są w drodze na ostatni pokaz. Mike postanawia do nich dołączyć, a tymczasem reszta członków grupy już śni o lepszym życiu po zakończeniu występów. Chcą być jak Mike, ale nie wiedzą, że dla niego spełnienie marzenia było wyboistą drogą. Na swojej ścieżce bohaterowie spotkają różne kobiety, które doradzą im, jak dać najlepszy pokaz.

Sylwestrowy maraton w Warner TV zakończy inny filmowy klasyk o muzyce i miłości: „Bodyguard” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku o godzinie 2:15) z Whitney Houston i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Piosenkarka wciela się w wielką gwiazdę Rachel, która pada ofiarą nękania i otrzymuje pogróżki. Zatrudnia ochroniarza, jednak już od początku nie mogą się dogadać. Rachel uważa, że nowy pracownik jest nadmiernie ostrożny. Mimo nieporozumień z czasem rodzi się między nimi pełne pasji uczucie. Produkcja okraszona jest takimi utworami jak „I Will Always Love You” i „I Have Nothing” (więcej tutaj).
 
Kevin Nash, Matt Bomer, Adam Rodriguez, Joe Manganiello, Channing Tatum i Gabriel Iglesias w filmie „Magic Mike XXL”, foto: Warner Brothers
Kevin Nash, Matt Bomer, Adam Rodriguez, Joe Manganiello, Channing Tatum i Gabriel Iglesias w filmie „Magic Mike XXL”, foto: Warner Brothers


„Sylwestrowa noc” - emisja w sobotę, 31 grudnia 2022 roku o godz. 16:15.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...