reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kryminalne zagadki Mazur” - nowe odcinki w Romance TV

dodano: 2023-01-02 16:26 | aktualizacja: 2023-01-04 15:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: Romance TV

Kryminalne zagadki Mazur Romance TV W styczniowe środy Romance TV zaprasza widzów na cztery filmy z serii „Kryminalne zagadki Mazur”. Stacja pokaże nowe odcinki serii – 18 stycznia o godz. 20:00 „Kryminalne zagadki Mazur: Marzanna”, zaś 25 stycznia, także o godz. 20:00 „Kryminalne zagadki Mazur: Przyjaciel czy wróg”. Jakie sprawy rozwiązać będą musieli technik kryminalistyki Viktoria Vex oraz policjant Leon Pawlak?

Romance TV
Kryminalne zagadki Mazur Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mazury są magiczne. To w przeważającej części dziewiczy świat pełen tajemniczych rytuałów. Miejsce jakby z innej epoki. W centrum tej melancholijno-romantycznej idylli, regionu mogącego pochwalić się niezwykłą historią i bogatą tradycją, dochodzenia prowadzą utalentowana technik kryminalistyki, Viktoria Wex i wiejski policjant Leon Pawlak. Ścigają tych wszystkich, którzy chcą tę idyllę zniszczyć… Romance TV pokaże w styczniu cztery filmy serii „Kryminalne zagadki Mazur” wyprodukowane w 2022 roku, w tym dwie premiery.

Kryminalne zagadki Mazur: Spadek po Fryderyku – 4 tycznia godz. 20:00
Technik kryminalistyki, Viktoria Wex, przyjeżdza z Berlina do Polski, gdzie przypadkowo angażuje się w rozwiązanie zagadki kryminalnej. Razem z wiejskim policjantem, Leonem Pawlakiem, próbuje rozwikłać rodzinne afery i potajemne spiski. Viktoria nie jest do tego upoważniona i dlatego mieszkańcy wioski nie darzą jej szczególną sympatią. Dziewczyna się jednak nie poddaje i chce dociec prawdy.
 
Kadr z serialu „Kryminalne zagadki Mazur”, fot. Romance TV

Kryminalne zagadki Mazur: Strzał łaski – 11 stycznia godz. 20:00
Viktoria Wex, ze względu na kolejne śledztwo przedłuża pobyt w swoim rodzinnym mieście. Bez upoważnienia polskiej policji, razem z Leonem Pawlakiem, wiejskim policjantem, i komisarz Zofią Kowalską, bada sprawę zabójstwa pewnego łowczego. Przy tej okazji śledczy trafiają na ślad nielegalnych interesów…

PREMIERA Kryminalne zagadki Mazur: Marzanna – 18 stycznia godz. 20:00
Zdaniem Viktorii Wex psychika to łatwe do wyjaśnienia procesy chemiczne. Ta wybitna technik kryminalistyki nie traktuje poważnie psychoanalitycznych prób uporania się z traumami, ani proroczych snów. Kiedy jednak spełnia się przepowiednia Łucji, piętnastoletniej półsieroty i zostaje zamordowana jej terapeutka, Jolanta Wieczorek, Viktoria i Leon, wiejski policjant, mają do rozwiązania bardzo trudną zagadkę. Nadchodzi wiosna, a to czyni śledztwo jeszcze bardziej tajemniczym. Przyszedł bowiem czas na święto pogańskiej bogini Marzanny, która karała niewierność, a sama została spalona. Viktoria nie wierzy w zjawiska nadnaturalne. Ma zaufanie wyłącznie do swoich kryminalistycznych umiejętności. Wpada na ślad przestępstwa, które ma związek z mitem o Marzannie.

PREMIERA Kryminalne zagadki Mazur: Przyjaciel czy wróg – 25 stycznia godz. 20:00
Viktoria Wex, technik kryminalistyki, po zabójstwie Masłowskiego, przedsiębiorcy zajmującego się Internetem, bada otchłanie pogmatwanej branży cyfrowej. Ofiara zabójstwa kierowała się w interesach zasadą „zero zaufania”, która mogłaby też pasować do Viktorii. Viktoria bardziej ufa swoim technikom kryminalistycznym niż ludziom. Wszystkie istotne dla sądu fakty przemawiają za tym, że najbardziej podejrzaną osobą jest sąsiad i przyjaciel Viktorii, Leon Pawlak. Viktoria nie wierzy w jego zapewnienia, że ktoś próbuje go wrobić. Kim naprawdę jest Leon Pawlak? Żeby poznać prawdę, Viktoria musi się zdać nie tylko na swoją kryminalistyczną wirtuozerię, ale i intuicję.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...