reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 8.01.2023

dodano: 2023-01-07 10:17 | aktualizacja: 2023-01-08 17:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander: Atlético Madryt - FC Barcelona. Transmisje live z United Cup tylko w TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

06:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Finał

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - Getafe CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Toronto Raptors - Portland Trail Blazers

01:30 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, Adelajda 2:
Finał
 
CANAL+ Sport 5

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Gran Canaria

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Cazoo Baskonia - Valencia Basket
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak 

17:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester City - Chelsea FC 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio - US Lecce
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano - Real Betis
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CS Marítimo - Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Cardiff City - Leeds United
Komentarz: Eryk Szpruch

17:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Aston Villa - Stevenage FC
Komentarz: Eryk Szpruch

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CS Marítimo - Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjskia Gora:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjskia Gora:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu mężczyzn

15:30 Żeglarstwo: Volvo Ocean Race:
Zawody

19:45 Snooker: Masters, Londyn: 
Mark Selby - Zhao Xintong
 
Eurosport 2

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Konkurs skoków mężczyzn

10:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Konkurs skoków kobiet

11:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Justyna Kowalczyk-Tekieli, Paweł Ulbrych

12:35 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Sikora, Paweł Ulbrych

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Bieg na 10 km mężczyzn

14:00 Snooker: Masters, Londyn: 
Dzień 1

22:00 Golf: PGA Tour, Kapalua:
Finał
 
Metro

11:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Justyna Kowalczyk-Tekieli, Paweł Ulbrych
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd czwórek mężczyzn

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd czwórek mężczyzn

17:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Dundee United FC - Rangers FC
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commerceon Łódź

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin
 
Polsat Sport Extra

08:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
Finał

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd dwójek kobiet

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht - Feyenoord

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
NEC Nijmegen- AFC Ajax

17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
WithU Werona - Sir Safety Susa Perugia
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Herbalife Gran Canaria

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom - Anadolu Efes

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Bayern Monachium - ALBA Berlin

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Teneryfa - Unicaja Malaga
 
TVP Sport

05:00 Tenis: United Cup:
Finał singla mężczyzn

07:30 Tenis: United Cup:
Finał singla mężczyzn

09:30 Tenis: United Cup:
Finał singla kobiet

11:45 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka:
Pojedyncza sztafeta mieszana

14:25 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka:
Sztafeta mieszana

16:30 Snooker: Mistrzostwa Polski:
1/2 finału

20:00 Snooker: Mistrzostwa Polski:
1/2 finału

22:20 Snooker: Mistrzostwa Polski:
1/2 finału
 
Viaplay

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Harlequins - Sale Sharks

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Vancouver Canucks

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Florida Panthers

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

01:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Pittsburgh Penguins

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Calgary Flames

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - St. Louis Blues

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs

02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Boston Bruins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...