reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bez granic z Chrisem...” w National Geographic

dodano: 2023-01-07 13:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Disney+ „Bez granic z Chrisem Hemsworthem” W ramach współpracy z National Geographic Piotr Stramowski wykonał serię wyzwań mających na celu poprawę stanu zdrowia. Aktor m.in. wykąpał się w lodowatej wodzie, a także sprawdził antystresową technikę oddychania pudełkowego. - Uczę się, jak dłużej żyć - powiedział. Inspiracją do wykonania zadań był amerykański serial Disney+ „Bez granic z Chrisem Hemsworthem” („Limitless with Chris Hemsworth”), którego premierowa emisja w National Geographic odbędzie się w sobotę, 7 stycznia br. w godz. 16:00 i 17:00.

National Geographic Disney+ „Bez granic z Chrisem Hemsworthem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” to sześcioodcinkowa produkcja, w której tytułowy bohater Chris Hemsworth podejmuje serię fizycznych i umysłowych zadań zaprojektowanych przez ekspertów, naukowców i lekarzy. Celem eksperymentów ma być powstrzymanie dolegliwości wieku starczego, co ma wpłynąć na dłuższe i szczęśliwsze życie.

Z okazji polskiej emisji serialu, aktor Piotr Stramowski (znany m.in. z „Kobiet mafii”, „Botoksu” czy „Żmijowiska”) wykonał serię ćwiczeń prozdrowotnych.

- Obejrzałem serial „Bez granic z Chriem Hemsworthem”, który gorąco wam polecam. Chris uczy się w nim, jak dłużej żyć. Ja w 2023 roku postanowiłem pójść w jego ślady i wziąć się za siebie

- powiedział Piotr Stramowski.


Całe wyzwanie Piotra Stramowskiego można zobaczyć na jego koncie instagramowym (przejdź na stronę).

Premierowa emisja dwóch odcinków serialu oryginalnego Disney+ „Bez granic z Chrisem Hemsworthem” na kanale National Geographic odbędzie się w sobotę, 7 stycznia br. w godzinach 16:00 i 17:00, a powtórka pojawi się na antenie w niedzielę, 8 stycznia br. w godzinach 12:00 i 13:00.
 
Chris Hemsworth w programie „Bez granic z Chrisem Hemsworthem”, foto: Craig Parry/Disney+/National Geographic
Chris Hemsworth w programie „Bez granic z Chrisem Hemsworthem”, foto: Craig Parry/Disney+/National Geographic


„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” - sezon 1., emisja w sobotę, 7 stycznia 2023 roku o godz. 16:00 w National Geographic.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...