reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Do 6 rat za smartfony gratis w sieci Play

dodano: 2023-01-07 14:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Od czwartku, 5 stycznia br. wszystkie osoby przenoszące swój numer do sieci Play (P4, Groupe Iliad) do ofert abonamentowych M, L lub Homebox mogą skorzystać z noworocznej promocji. Wybierając smartfon Samsung lub Motorola można otrzymać do 6 rat gratis. Dodatkowo do czasu faktycznego przeniesienia numeru abonament do 6 miesięcy wynosi 0 zł.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Smartfony z 6 ratami gratis

- Zmieniając operatora na Play warto skorzystać z promocji, która pozwoli zaoszczędzić na wybranym przez siebie smartfonie Samsung lub Motorola - zapewnia operator. Osoby przenoszące numer do oferty abonamentowej M otrzymają 3 raty gratis, natomiast przy wybraniu oferty L lub Homebox 6 rat gratis.

Przenieś numer i nie płać abonamentu do 6 miesięcy

Na promocję sieci Play można zdecydować się na pół roku przed końcem umowy u obecnego operatora. Przez ten czas do momentu faktycznego przeniesienia numeru abonament za usługi Play wyniesie 0 zł. - Wystarczy przełożyć fioletową kartę SIM otrzymaną przy podpisaniu umowy do nowego urządzenia i cieszyć się wszystkimi usługami w abonamencie Play, w tym dużą paczką danych - zapewnia operator.

2 razy więcej GB na dwa lata

Play proponuje też do 300 GB internetu miesięcznie do wykorzystania. - Operator zapewnia swoim klientom swobodę korzystania z telefonu, aby pozostawać w kontakcie z bliskimi, pracować i uczyć się zdalnie oraz korzystać z cyfrowej rozrywki według własnego uznania. Dlatego też proponuje 2 razy więcej GB z pełną prędkością w abonamentach - informuje operator. Do dyspozycji klientów są: M - 120 GB zamiast 60 GB, L - 240 GB zamiast 120 GB, Homebox - 300 GB zamiast 150 GB.

Raty 0 proc.

Operator sieci Play rozkłada opłatę za smartfon na raty 0 proc. Ich spłata następuje razem z opłatami za usługi telekomunikacyjne na jednej fakturze, którą można opłacić na przykład z poziomu aplikacji Play24 (więcej tutaj).

Więcej możliwości - Play 360

- Wybierając ofertę w Play warto też zainteresować się pakietem Play360. To zbiór pożytecznych usług, który pokrywa wiele potrzeb, w jednej korzystnej cenie. W jego skład wchodzi profesjonalna naprawa telefonu, możliwość korzystania z Nawigacji Play, dostęp do biblioteki Legimi z e-bookami i audiobookami czy priorytetowe połączenie z konsultantem - informuje operator.
 
Do 6 rat za smartfony gratis w sieci Play - Samsung lub Motorola w niższej cenie, foto: Groupe Iliad
Do 6 rat za smartfony gratis w sieci Play - Samsung lub Motorola w niższej cenie, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...