reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Do 6 rat za smartfony gratis w sieci Play

dodano: 2023-01-07 14:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Od czwartku, 5 stycznia br. wszystkie osoby przenoszące swój numer do sieci Play (P4, Groupe Iliad) do ofert abonamentowych M, L lub Homebox mogą skorzystać z noworocznej promocji. Wybierając smartfon Samsung lub Motorola można otrzymać do 6 rat gratis. Dodatkowo do czasu faktycznego przeniesienia numeru abonament do 6 miesięcy wynosi 0 zł.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Smartfony z 6 ratami gratis

- Zmieniając operatora na Play warto skorzystać z promocji, która pozwoli zaoszczędzić na wybranym przez siebie smartfonie Samsung lub Motorola - zapewnia operator. Osoby przenoszące numer do oferty abonamentowej M otrzymają 3 raty gratis, natomiast przy wybraniu oferty L lub Homebox 6 rat gratis.

Przenieś numer i nie płać abonamentu do 6 miesięcy

Na promocję sieci Play można zdecydować się na pół roku przed końcem umowy u obecnego operatora. Przez ten czas do momentu faktycznego przeniesienia numeru abonament za usługi Play wyniesie 0 zł. - Wystarczy przełożyć fioletową kartę SIM otrzymaną przy podpisaniu umowy do nowego urządzenia i cieszyć się wszystkimi usługami w abonamencie Play, w tym dużą paczką danych - zapewnia operator.

2 razy więcej GB na dwa lata

Play proponuje też do 300 GB internetu miesięcznie do wykorzystania. - Operator zapewnia swoim klientom swobodę korzystania z telefonu, aby pozostawać w kontakcie z bliskimi, pracować i uczyć się zdalnie oraz korzystać z cyfrowej rozrywki według własnego uznania. Dlatego też proponuje 2 razy więcej GB z pełną prędkością w abonamentach - informuje operator. Do dyspozycji klientów są: M - 120 GB zamiast 60 GB, L - 240 GB zamiast 120 GB, Homebox - 300 GB zamiast 150 GB.

Raty 0 proc.

Operator sieci Play rozkłada opłatę za smartfon na raty 0 proc. Ich spłata następuje razem z opłatami za usługi telekomunikacyjne na jednej fakturze, którą można opłacić na przykład z poziomu aplikacji Play24 (więcej tutaj).

Więcej możliwości - Play 360

- Wybierając ofertę w Play warto też zainteresować się pakietem Play360. To zbiór pożytecznych usług, który pokrywa wiele potrzeb, w jednej korzystnej cenie. W jego skład wchodzi profesjonalna naprawa telefonu, możliwość korzystania z Nawigacji Play, dostęp do biblioteki Legimi z e-bookami i audiobookami czy priorytetowe połączenie z konsultantem - informuje operator.
 
Do 6 rat za smartfony gratis w sieci Play - Samsung lub Motorola w niższej cenie, foto: Groupe Iliad
Do 6 rat za smartfony gratis w sieci Play - Samsung lub Motorola w niższej cenie, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...