reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Niewidzialna wojna” w serialowej wersji w Canal+

dodano: 2023-01-12 19:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Niewidzialna wojna” W niedzielę, 15 stycznia br. o godz. 22:15 w CANAL+ Premium i o godz. 23:15 w CANAL+ 1 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiej produkcji „Niewidzialna wojna”, będącej serialową wersją filmu o tym samym tytule, którego bohaterem jest reżyser Patryk Vega. Producentem filmu jest Vega Investments, a dystrybutorem Kino Świat. Grają Anna Mucha, Justyna Karłowska, Maria Janczewska, Sylwia Sokołowska, Sonia Jachymiak, Paulina Fok, Michał Karmowski, Artur Dziurman, Zbigniew Kozłowski, Michał Karmowski, Piotr Cyrwus, Andrzej Franczyk, Waldemar Maliszewski, Hubert Zyśk, Liam Culbreth, Oskar Grzegorzewski, Ignacy Klim, Tobiasz Wiercichowski i Rafał Zawierucha.

Kino Świat „Niewidzialna wojna”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Patryk Vega o Patryku Vedze. W swojej najnowszej ekranowej fabule reżyser opowiada po prostu o samym sobie. Uznał, że skoro jego filmy zarobiły już ponad sto milionów dolarów, to ich twórca i jego biografia to równie ciekawy temat. Widzowie dostają więc sześcioodcinkową historię, w której poznają Patryka od czasów, gdy jeszcze chodził do szkoły i wcale nie nazywał się Vega, aż po jego najnowsze już międzynarodowe filmowe plany. Niestety Vega nie zdecydował się na pełną autokreację i jednak nie zagrał sam siebie. W roli Patryka widzowie widzą więc Rafała Zawieruchę („Pewnego razu w... Hollywood”, „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” i „Gierek”), a towarzyszą mu Anna Mucha („Lista Schindlera”, „Panna nikt” i „Chłopaki nie płaczą”) jako matka i Justyna Karłowska („Pitbull”, „Jeszcze przed świętami” i „M jak miłość”) jako żona Patryka.

Jak zapowiada nadawca, to skomplikowana opowieść o życiu twórcy filmowego od dziecięcych fascynacji przez kłopoty z prawem po rozliczne wojny (również z samym sobą) i sukcesy. Tak jak on to widzi.

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Niewidzialna wojna” jest Patryk Vega, a za zdjęcia odpowiadał Walter Sarkowicz. W obsadzie znaleźli się Anna Mucha, Justyna Karłowska, Maria Janczewska, Sylwia Sokołowska, Sonia Jachymiak, Paulina Fok, Michał Karmowski, Artur Dziurman, Zbigniew Kozłowski, Michał Karmowski, Piotr Cyrwus, Andrzej Franczyk, Waldemar Maliszewski, Hubert Zyśk, Liam Culbreth, Oskar Grzegorzewski, Ignacy Klim, Tobiasz Wiercichowski i Rafał Zawierucha.

Serial „Niewidzialna wojna” będzie liczył sześć odcinków i będzie również dostępny dla użytkowników serwisu VOD CANAL+ Online.

Dodajmy, że film „Niewidzialna wojna” pojawił się w kinach w piątek, 30 września 2022 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Rafał Zawierucha na plakacie promującym kinową emisję filmu „Niewidzialna wojna”, foto: Kino Świat
Rafał Zawierucha na plakacie promującym kinową emisję filmu „Niewidzialna wojna”, foto: Kino Świat


„Niewidzialna wojna” - serial, sezon 1., emisja w niedziele (od 15 stycznia 2023 roku) około godz. 22:15 w CANAL+ Premium i około godz. 23:15 w CANAL+ 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...