reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tajemnice w lutym w Polsat Viasat History

dodano: 2023-01-11 16:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat History W lutym br. kanał telewizyjny Polsat Viasat History poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Tajemnice celtyckiego grobowca” i „Największe oszustwa II wojny światowej” (sezon 1.).

Polsat Viasat History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat History:

„Tajemnice celtyckiego grobowca” („Secrets of the Celtic Grave”)
emisja: w niedzielę, 5 lutego br. o 21:00

Na farmie hodowlanej w Walii znaleziono tajemnicze starożytne przedmioty, które bardzo zainteresowały archeologów. Kiedy rozpoczęły się wykopaliska, badacze odkryli grób celtyckiego wojownika, pochowanego wraz z bogato zdobionym rydwanem. Okazało się, że grób pochodzi z jednego z najkrwawszych okresów w historii Wysp Brytyjskich: z czasów inwazji Rzymian i buntu królowej Boudiki. U podnóża kurhanu grobowego zespół archeologów natknął się na dawno zapomniane wzgórze forteczne. W programie widzowie zobaczą znalezione w czasie wykopalisk artefakty sprzed dwóch tysięcy lat i poznają burzliwą historię oporu, jaki stawiali mieszkańcy „Dzikiego Zachodu” Imperium Rzymskiego.

„Największe oszustwa II wojny światowej” („Deception WWII”)
emisja: od poniedziałku, 20 lutego br. o 21:00

Kanał Polsat Viasat History zaprasza na czteroczęściowy serial, który opowiada o oszustwach i sposobach przeciwdziałania oszustwom stosowanym przez obie strony konfliktu w czasie II wojny światowej. Widzowie zobaczą archiwalne materiały filmowe i wywiady z ekspertami, poznają historie podstępów i tajnych operacji. Dowiedzą się, jak przygotowywano wielkie działania dezinformacyjne, jak przebiegały akcje wywiadów i jak dla zmylenia przeciwnika tworzono nieistniejące oddziały wojskowe. - Przeanalizujemy różne operacje wojenne i poznamy ludzi, którym udało się oszukać całe rządy i armie - zapowiada nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...