reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 16.01.2023

dodano: 2023-01-15 14:34 | aktualizacja: 2023-01-16 18:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych: Polska - Arabia Saudyjska. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie. Gra Iga Świątek!



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

20:30 (pn/wt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Multiliga
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Szymon Przedpełski

00:00 (pn/wt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Mirosław Noculak

04:30 (pn/wt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Komentarz: Bartek Tomczak, Hubert Radke
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Empoli FC - UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - Elche CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

04:30 Tenis: Australian Open:
Rafael Nadal – Jack Draper
Komentarz: Karol Stopa, Radosław Szymanik 

09:00 Tenis: Australian Open:
Iga Świątek - Jule Niemeier
Komentarz: Lech Sidor, Marek Furjan

10:30 Tenis: Australian Open:
Daniił Miedwiediew – Marcos Giron 
Komentarz: Lech Sidor, Marek Furjan

15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowa Uniwersjada:
Bieg na 3000 m kobiet i 5000 m mężczyzn

20:30 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 1

01:00 (pn/wt) Tenis: Australian Open:
Aryna Sabalenka (Białoruś, 5.) - Tereza Martincova (Czechy) 
Komentarz: Lech Sidor

02:30 (pn/wt) Tenis: Australian Open:
Katherine Sebov (Kanada) - Caroline Garcia (Francja, 4.) 
Komentarz: Lech Sidor
 
Eurosport 2

2:30 Tenis: Australian Open:
Hubert Hurkacz - Pedro Martinez
Komentarz: Dawid Celt, Dawid Żbik

04:30 Tenis: Australian Open:
Wiktoria Azarenka – Sofia Kenin
Komentarz: Tomasz Wolfke, Magdalena Rejniak

09:00 Tenis: Australian Open:
Stefanos Tsitsipas  – Quentin Halys 
Komentarz: Witold Domański 

10:30 Tenis: Australian Open:
Madison Keys – Anna Blinkova
Komentarz: Michał Lewandowski

20:00 Biatlon: Zimowa Uniwersjada:
Pojedyncza sztafeta mieszana

23:00 Skoki narciarskie kobiet: Zimowa Uniwersjada:
Zawody

01:00 (pn/wt) Tenis: Australian Open:
Garbine Muguruza (Hiszpania) - Elise Mertens (Belgia, 26.) 
Komentarz: Karol Stopa

02:30 (pn/wt) Tenis: Australian Open:
Xiyu Wang (Chiny) - Karolina Pliskova (Czechy, 30.) 
Komentarz: Tomasz Wolfke

04:30 (pn/wt) Tenis: Australian Open:
Juan Pablo Varillas (Peru) - Alexander Zverev (Niemcy, 12.) 
Komentarz: Hubert Błaszczyk
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PSG Stal Nysa
 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Beijing - Fujian

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
 
TVP Sport

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Arabia Saudyjska
Komentarz: Jacek Laskowski, Michał Matysik
 
Viaplay

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Czarnogóra - Chile

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Słowenia - Francja
Komentarz: Tomasz Górski, Marcin Smolarczyk

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Brazylia - Republika Zielonego Przylądka

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Korea Południowa - Islandia

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Philadelphia Flyers

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Florida Panthers

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Iran - Hiszpania
Komentarz: Piotr Chłystek

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Arabia Saudyjska
Komentarz: Mateusz Juza, Grzegorz Tkaczyk

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Urugwaj - Szwecja
Komentarz: Piotr Dębowski

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Portugalia - Węgry

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Detroit Red Wings

21:00 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Port Vale - Peterborough

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - New Jersey Devils

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Tampa Bay Lightning

00:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Dallas Stars

01:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - New York Rangers

01:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks

01:30 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Washington Capitals

02:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Calgary Flames

02:00 (pn/wt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Ottawa Senators


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...