reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Luty pełen wrażeń z Discovery Channel

dodano: 2023-01-11 22:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Discovery Channel 12.09.2019 W lutym br. kanał Discovery Channel poleca swoim widzom takie produkcje programowe jak „Największe napady świata”, „Estonia: katastrofa na morzu - nowe fakty”, „Pojedynki Eda Stafforda” (sezon 3.), „Klub odkrywców”, „Gorączka złota: na kłopoty Freddy Dodge”, „Nowi badacze UFO” (sezon 2.) i „Narkotyki w służbie armii”.

Discovery Channel 12.09.2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. Discovery Channel nie pozwoli widzom na nudę. Na antenie zagoszczą zarówno dokumentalne premiery jak i kolejne serie programów. Widzowie będą mieli okazję podglądać prace celników, poszukiwaczy złota oraz odkryć szczegóły chyba największych rabunków w historii, przeżyć ekstremalne chwile z Edem Staffordem i Joshem Gatesem, a także przyjrzeć się tajemnicom i mrocznym teoriom, które stoją za szokującymi wydarzeniami naszych czasów. - Tego nie można przegapić - zapewnia nadawca.

Luty 2023 roku w ofercie kanału Discovery Channel:

„Największe napady świata”
emisja: w poniedziałki (od 6 lutego br.) o 22:00

W lutowe poniedziałki widzowie Discovery Channel będą mieli okazję przeanalizować chyba najśmielsze i najbardziej zuchwałe rabunki w historii. Twórcy programu „Największe napady świata” zajrzą za kulisy działalności przestępczych elit. Jak przebiegły oraz jakie konsekwencje miały najbardziej spektakularne kradzieże diamentów, splądrowania skarbców czy napady na bank? Wśród ekspertów analizujących te przypadki znajdą się zarówno stróże prawa i eksperci do spraw bezpieczeństwa, jak i byli rabusie, zdradzający sekrety swojej pracy. Program „Największe napady świata” zagości na antenie Discovery Channel w lutowe poniedziałki o godzinie 22:00. Pierwszy odcinek serii zostanie wyemitowany 6 lutego br.

„Estonia: katastrofa na morzu - nowe fakty”
emisja: w poniedziałki (od 13 lutego br.) br. o 23:00

Wydarzeniom historycznym przyjrzy się dwuodcinkowa kontynuacja dokumentu „Estonia: katastrofa na morzu”, dotyczącego katastrofy promu MS Estonia. Statek zatonął w 1994 roku na Morzu Bałtyckim w drodze z Tallina do Sztokholmu. W katastrofie zginęły 852 osoby, a 137 udało się uratować. Jak zapowiada nadawca, kontynuacja dokumentu „Estonia: katastrofa na morzu” rzuca nowe światło na wydarzenia sprzed blisko 30 lat, zapraszając do dialogu na ich temat dziennikarzy, urzędników państwowych, osoby które przeżyły tragiczny wypadek, a także rodziny ofiar. Odcinki „Estonia: katastrofa na morzu - nowe fakty” wyemitowane zostaną w poniedziałki, 13 i 18 lutego br. o godzinie 23:00.

„Pojedynki Eda Stafforda” 3
emisja: w środy (od 15 lutego br.) o 22:00

Jak zapowiada nadawca, lutowe środy w Discovery Channel upłyną pod znakiem przygody. Fascynatów sztuki przetrwania czekać będzie spotkanie z Edem Staffordem, który po raz kolejny stoczy bój ze specjalistami w tej dziedzinie. Survivalowy wyścig wystawi uczestników na ekstremalne próby, którym podołać mogą tylko najsprawniejsi. Ed Stafford będzie musiał  wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać niesprzyjające środowisko i swoich bardzo doświadczonych rywali. Trzeci sezon „Pojedynków Eda Stafforda” zadebiutuje na antenie Discovery Channel w środę, 15 lutego br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj i tutaj).

„Klub odkrywców”
emisja: w środy (od 15 lutego br.) o 23:00

Jak zapewnia nadawca, fani przygód i wypraw w nieznane nie mogą przegapić „Klubu odkrywców”. W programie Josh Gates odwiedzi siedzibę legendarnego stowarzyszenia, które od lat jednoczy podróżników, naukowców i eksplorerów, chcących dotrzeć do wciąż nieodkrytych zakamarków świata. Josh Gates opowie historie najbardziej przełomowych i odważnych wypraw członków organizacji, a także odnajdzie związane z nimi pamiątki. „Klub odkrywców” zagości na antenie Discovery Channel w środowe wieczory o godzinie 23:00. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 15 lutego br.

„Gorączka złota: na kłopoty Freddy Dodge”
emisja: w czwartek, 16 lutego br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, w lutym br. nie zabraknie również gratki dla fanów kultowej „Gorączki złota”. Tym razem do poszukiwań szlachetnego kruszcu dołączy Freddy Dodge. Ekspert zaproponuje właścicielom kopalni przejrzysty układ - jeśli uda mu się zwiększyć tygodniowe wydobycie złota, otrzyma część zysków. Jeśli natomiast jego plan się nie powiedzie, nie weźmie ani gorsza. Jakich metod użyje Freddy Dodge aby dotrzeć do drogocennych złóż? „Gorączka złota: na kłopoty Freddy Dodge” pojawi się w czwartek, 16 lutego br. o godzinie 22:00 w Discovery Channel (więcej tutaj).

„Nowi badacze UFO” 2
emisja: w czwartki (od 23 lutego br.) o 23:00

W czwartkowe wieczory z drugim sezonem pojawi się program „Nowi badacze UFO”. Jak zapowiada nadawca, były agent federalny Ben Hansen i dziennikarka śledcza Melissa Tittl zrobią wszystko, żeby odkryć prawdę stojącą za licznymi w całej Ameryce obserwacjami Unidentified Flying Object (UFO). Dotrą do relacji naocznych świadków obecności obcych, a także do dowodów w postaci zdjęć i filmów uwieczniających te wydarzenia. Pierwszy odcinek drugiej serii „Nowych badaczy UFO” pojawi się na antenie Discovery Channel w czwartek, 23 lutego br. o godzinie 23:00.

„Narkotyki w służbie armii”
premiera: w poniedziałek, 27 lutego br. o 23:00

Jak zapowiada nadawca, dokument „Narkotyki w służbie armii” przedstawi od kulis tajny amerykański projekt wojskowy, w ramach którego w latach 1955-1975 armia Stanów Zjednoczonych Ameryki prowadziła badania nad działaniem substancji zmieniających świadomość. Jak się później okazało, ich testerami byli sami żołnierze. Twórcy filmu dotarli do szczegółów projektu, a także jego uczestników, odkrywając tym samym trudny i kontrowersyjny rozdział w historii wojskowości Stanów Zjednoczonych Ameryki. Film „Narkotyki w służbie armii” zostanie premierowo wyemitowany na antenie Discovery Channel w poniedziałek, 27 lutego br. o godzinie 23:00.
 
Ed Stafford w programie „Pojedynki Eda Stafforda”, foto: Warner Bros. Discovery
Ed Stafford w programie „Pojedynki Eda Stafforda”, foto: Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...