reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-26 - 2023-01-27

Sport w polskiej TV 19.01.2023

dodano: 2023-01-18 12:57 | aktualizacja: 2023-01-19 12:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Copa del Rey: AD Ceuta FC - FC Barcelona. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Detroit Pistons - Chicago Bulls
Komentarz: Michał Łopaciński, Bartosz Tomczak

01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Golden State Warriors
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Hubert Radke
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

08:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

10:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

12:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

14:15 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4

00:00 (cz/pt) Kombinacja norweska: Zimowa Uniwersjada:
Sztafeta mieszana

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

08:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

10:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

12:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowa Uniwersjada:
Sztafeta mieszana na 500 m

19:00 Kombinacja norweska: Zimowa Uniwersjada:
Konkurs skoków drużyn mieszanych

21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
1. runda

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Motowizja

18:00 Motosport: FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata 2023 - Monte Carlo:
WRC 2023 Rajd Monte Carlo Pre-Show & Ceremony

   
Polsat Sport Premium 1

17:00 Piłka nożna: Puchar Zatoki Perskiej:
Finał
Irak - Oman


20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Virtus Bolonia - Panathinaikos Ateny
 
Polsat Sport Premium 2

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
VakifBank Stambuł - SC Poczdam

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Cazoo Baskonia - FC Barcelona
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:20 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
ŁKS Commercecon Łódź - Tenerife La Laguna
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
Juventus FC - AC Monza
 
Polsat Sport News

15:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
Atalanta BC - Spezia Calcio

18:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
SS Lazio - Bologna FC

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Olimpia Sulęcin - Legia Warszawa
 
Sportklub

12:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Jiangsu - Shenzhen

 
TVP Sport

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg sprinterski kobiet

20:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
AD Ceuta FC - FC Barcelona
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

21:00 (2. połowa) Piłka nożna: Copa del Rey:
Villarreal CF - Real Madryt
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Katar - Holandia
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
USA - Bahrajn

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Algieria - Macedonia Północna

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Argentyna

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Egipt - Belgia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Maroko - Tunezja

19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Leksand - Skellefteå

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Tottenham Hotspur

Komentarz: Adrian Olek, Adam Targowski

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Dania - Chorwacja
Komentarz: Piotr Dębowski

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Norwegia - Serbia
Komentarz: Grzegorz Chodkowski

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Minnesota Wild

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Florida Panthers

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Boston Bruins

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - New York Islanders

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Nashville Predators

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Washington Capitals

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - New Jersey Devils

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Detroit Red Wings

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...