reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-07 - 2023-02-08

Sport w polskiej TV 20.01.2023

dodano: 2023-01-19 10:00 | aktualizacja: 2023-01-20 11:50
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych : Czarnogóra - Polska. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie - grają Iga Świątek i Hubert Hurkacz.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks - Miami Heat
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Radosław Hyży
 
Eleven Sports 1

22:15 Piłka nożna: Liga Portugal bwin: 
Sporting CP - FC Vizela
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Mallorca - Celta Vigo
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

22:15 Piłka nożna: Liga Portugal bwin: 
Sporting CP - FC Vizela
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

01:00 Tenis: Australian Open:
Barbora Krejcikova (Czechy, 20) - Anhelina Kalinina (Ukraina) 
Komentarz: Maciej Łuczak 

1:30 Tenis: Australian Open:
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) - Tallon Griekspoor (Holandia) 
Komentarz: Witold Domański 

4:30 Tenis: Australian Open:
Bernarda Pera (USA) - Coco Gauff (USA, 7) 
Komentarz: Michał Lewandowski 

9:00 Tenis: Australian Open:
Hubert Hurkacz (Polska, 10) - Denis Shapovalov (Kanada, 20) 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Dawid Celt

10:30 Sebastian Korda (USA, 29) - Daniił Miedwiediew (Rosja, 7) 
Komentarz: Karol Stopa, Radosław Szymanik

14:15 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 5

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 5

01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Eurosport 2

1:00 Tenis: Australian Open:
Marton Fucsovics (Węgry) - Jannik Sinner (Włochy, 15)  
Komentarz: Tomasz Wolfke  

3:00 Tenis: Australian Open:
Jessica Pegula (USA, 3) - Marta Kostiuk (Ukraina)  
Komentarz: Marek Furjan, Lech Sidor  

6:00 Tenis: Australian Open:
Iga Świątek (Polska, 1) - Cristina Bucsa (Hiszpania)  
Komentarz: Marek Furjan, Lech Sidor 

08:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Zawody

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortinie d'Ampezzo:
Supergigant kobiet

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
Zjazd mężczyzn

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zimowa Uniwersjada:
Bieg ze startu wspólnego kobiet i mężczyzn

19:30 Snowboard: Zimowa Uniwersjada:
Big air

21:05 Golf: PGA Tour, La Quinta:
2. runda

01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE Friday Fights 1:
Gala

 
Polsat Sport

11:30 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd mężczyzn

13:15 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
 
Polsat Sport Extra

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice

21:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Leicester Tigers - Ospreys
 
Polsat Sport News

17:00 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd kobiet

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Olympiakos Pireus - Real Madryt
 
Sportklub

11:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Perth Wildcats - Sydney Kings

   
TVN

08:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Zawody

 
TVP Sport

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg sprinterski mężczyzn 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra - Polska
Komentarz: Maciej Iwański, Artur Siódmiak
 
Viaplay

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Słowenia - Hiszpania
Komentarz: Piotr Dębowski, Jan Korczak-Mleczko

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Republika Zielonego Przylądka - Portugalia

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Chile - Urugwaj

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Brazylia - Węgry
Komentarz: Piotr Chłystek

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Arabia Saudyjska - Korea Południowa

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Iran - Francja
Komentarz: Tomasz Górski

19:00 Dart: Nordic Darts Masters:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra - Polska
Komentarz: Mateusz Juza, Grzegorz Tkaczyk

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Islandia - Szwecja
Komentarz: Krzysztof Bandych

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - Bayern Monachium
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Burnley FC - West Bromwich Albion
Komentarz: Wojciech Piela

00:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: Nitro RX, Trois-Rivières:
Wyścig

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...