reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC World News z akredytacją na Ukrainie

dodano: 2023-01-22 11:34
autor: RO | źródło: mediasat.info

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Ukraiński regulator nadzorujący media dopuścił w swoim kraju retransmisję międzynarodowego kanału informacyjnego BBC World News. Akredytację Narodowej Rady ds. telewizji i radia dostał również pochodzący z Estonii kanał NOW Series. Te stacje w najbliższym czasie uzupełnią ofertę sieci kablowych, IPTV i OTT.

BBC World News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozszerzona lista dopuszczonych kanałów z zagranicy obejmuje już 111 pozycji. Ostatnie najnowsze pozycje zajęły właśnie BBC World News i NOW Series.

W ciągu dwóch miesięcy Ukraina wydała licencje dla nadawców Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, EWTN, T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 i GagsNetwork.

BBC World News to międzynarodowy kanał informacyjny z Wielkiej Brytanii, działający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostępny w ponad 200 krajach na całym świecie. Co tydzień ma około 84 mln widzów, co czyni go największym kanałem telewizyjnym w British Broadcasting Corporation. Dla widzów w całej Europie jest transmitowany bezpłatnie z satelitów Eutelsat Hot Bird 13°E i Astra 19,2°E.

NOW Series to kanał rozrywkowo-poznawczy z Estonii, posiadający dystrybucję w Gruzji, Mołdawii, krajach bałtyckich i na Białorusi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...