reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC World News z akredytacją na Ukrainie

dodano: 2023-01-22 11:34
autor: RO | źródło: mediasat.info

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Ukraiński regulator nadzorujący media dopuścił w swoim kraju retransmisję międzynarodowego kanału informacyjnego BBC World News. Akredytację Narodowej Rady ds. telewizji i radia dostał również pochodzący z Estonii kanał NOW Series. Te stacje w najbliższym czasie uzupełnią ofertę sieci kablowych, IPTV i OTT.

BBC World News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozszerzona lista dopuszczonych kanałów z zagranicy obejmuje już 111 pozycji. Ostatnie najnowsze pozycje zajęły właśnie BBC World News i NOW Series.

W ciągu dwóch miesięcy Ukraina wydała licencje dla nadawców Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, EWTN, T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 i GagsNetwork.

BBC World News to międzynarodowy kanał informacyjny z Wielkiej Brytanii, działający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostępny w ponad 200 krajach na całym świecie. Co tydzień ma około 84 mln widzów, co czyni go największym kanałem telewizyjnym w British Broadcasting Corporation. Dla widzów w całej Europie jest transmitowany bezpłatnie z satelitów Eutelsat Hot Bird 13°E i Astra 19,2°E.

NOW Series to kanał rozrywkowo-poznawczy z Estonii, posiadający dystrybucję w Gruzji, Mołdawii, krajach bałtyckich i na Białorusi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...